ساوتگیت: با شایستگی پیروز شدیم
ساوتگیت: با شایستگی پیروز شدیم

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از پیروزی برابر آلمان خوشحال است و تیمش را شایسته صعود به دور بعد دانست. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از BBC، تیم ملی فوتبال انگلیس شب رویایی را در ومبلی تجربه کرد و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. ساوتگیت بعد از بازی گفت: […]

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از پیروزی برابر آلمان خوشحال است و تیمش را شایسته صعود به دور بعد دانست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از BBC، تیم ملی فوتبال انگلیس شب رویایی را در ومبلی تجربه کرد و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

ساوتگیت بعد از بازی گفت: براین باور هستم که شایسته این پیروزی بودیم. بسیار خوشحالیم که این روز شیرین را برای مردم  خلق کردیم. بازیکنان از همان ابتدا مسئولیت لازم را داشتند.هواداران به خوبی حمایت کردند و همه چیز دست به دست همه داد تا ومبلی این روز فراموش نکردنی را تجربه کند.

او ادامه داد: با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم با این حال نباید زیاد خوشحالی کرد چرا که هنوز در آغاز راه هستیم. اگر روز شنبه اشتباه کنیم مجازات می شویم. بازی سختی بود. می دانستم که اگر تغییرات در ترکیب اصلی جواب ندهد و شکست می خوردیم همچون مرگ من بود.

ساوتگیت در ادامه صحبت های خود گفت: تیم به خوبی دفاع کرد. همه چیز خوب بود. نمی توانم به قدر کافی به ستایش از بازیکنان بپردازم. رحیم استرلینگ بار دیگر تاثیر گذاری خود را نشان داد. برای هری کین هم خوشحال هستم. او به این گل نیاز داشت.