ساوتگیت: با شایستگی پیروز شدیم
ساوتگیت: با شایستگی پیروز شدیم
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس بعد از پیروزی برابر چک به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته صدرنشینی دانست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال انگلیس در آخرین بازی خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ با یک گل چک را شکست داد تا با ۷ امتیاز و به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود کند.

گرت ساوتگیت سرمربی سه شیرها بعد از بازی گفت: فکر می کنم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. بازیکنان وظایف خود را به خوبی در زمین انجام دادند. قبل از بازی با یک شوک بزرگ مواجه شدیم تا جایکه بن چلویل و مایسون مانت قرنطینه شدند.

او ادامه داد: چک تیم بسیار خوبی است. آنها توپ را خیلی خود به گردش در می آوردند و عبور کردن از دفاع آنها اصلا آسان نبود.برای این پیروزی تلاش زیادی از خود نشان دادیم و فکر می کنم که با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردیم.

ساوتگیت در ستایش از ساکا گفت: او به خوبی فشار را تحمل کرد و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. ساکا واقعا بازیکن خوبی است. او لقب مار دریایی را دارد چرا که به خوبی خود را از شرایط سخت خارج می کند. ساکا به راحتی به چپ و راست می رود و مهار کردنش برای مدافعان بسیار سخت است. من بسیار خوشحالم که چنین بازیکنی را در اختیار دارم.

انگلیس باتوجه به اینکه به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود کرده است در مرحله بعد به مصاف تیم دوم گروه ششم خواهد رفت و با یکی از تیم های فرانسه، پرتغال و یا آلمان بازی خواهد کرد.