ستاره برزیلی بارسا در راه پورتو
ستاره برزیلی بارسا در راه پورتو
مذاکرات برای انتقال قرضی ویتور روکه، ستاره جوان بارسلونا، به باشگاه پورتو آغاز شده است.

حاشیه ورزش:

روکه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته به بارسلونا پیوست و امید زیادی داشت که بتواند درخششی که در برزیل به نمایش گذاشته بود را در این تیم هم تکرار کند اما شرایط مطابق میل او پیش نرفت و روزهای سختی را روی نیمکت سپری کرد.

ناراحتی او به وضوح از رفتار و اظهاراتش مشخص بود و مدیر برنامه این بازیکن هم چند روز قبل صحبت‌های تندی را علیه ژاوی و تصمیمات او مطرح کرد. همین وضعیت باعث شده است که بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی از احتمال جدایی او از بارسا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو خبر بدهند.

1997877

حالا روزنامه پرتغالی ابولا مدعی شده است که مذاکرات بین باشگاه بارسلونا و پورتو برای انتقال این بازیکن برزیلی به لیگ پرتغال آغاز شده است. آندونی زوبیزارتا، مدیر ورزشی سابق بارسا، که حالا در پورتو مشغول به کار است مذاکراتی را با دکو درباره انتقال قرضی این ستاره برزیلی آغاز کرده است.

گفته می‌شود مدیران پورتو در نظر دارند که روکه را با قراردادی قرضی و یک ساله به خدمت بگیرند و آماده هستند تا بند خرید دائمی را هم به این قرارداد اضافه کنند. علاقه بارسا به جذب په‌په، وینگر جوان پورتو، می‌تواند به تسریع روند انجام این انتقال کمک کند.
  • منبع خبر : ورزش سه