ستاره والیبال ایران به ته‌خط رسید
ستاره والیبال ایران به ته‌خط رسید
ستاره سال‌های اخیر والیبال ایران بدترین تورنمنت عمر خود را به پایان رساند.

حاشیه ورزش:

تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم در اوزاکای ژاپن در حال پیگیری است و اعضای تیم ملی در تلاش هستند تا در هفته سوم بالاخره به پیروزی در این تورنمنت برسند و خود را از قعر جدول جدا کنند.

از اردوی تیم ملی والیبال ایران خبر رسیده امیرحسین اسفندیار دریافت کننده قدرتی تیم، که در دو هفته گذشته لیگ ملتها، بازی های کمی به او رسید به دلیل نا مساعد بودن حال جسمی، اوزاکا را به مقصد تهران ترک کرده و بدین ترتیب در هفته سوم که قرار است در مانیل فیلیپین برگزار شود، نمی تواند ایران را همراهی کند.

اسفندیار که به عنوان لژیونر در تیم ملی والیبال ایران حضور داشت، همانند سال گذشته نتوانست درخششی در تیم ملی ایران داشته باشد، تا فصل ملی در سال ۲۰۲۴ به بدترین شکل برای او به پایان برسد.

این بازیکن بیست و شش ساله که با هزار امید و آرزو و بدون حاشیه پس از پایان لیگ والیبال چین به اردوی تیم ملی اضافه شد، نتوانست اعتماد موریس موتا پائز سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران را به خود جلب کند و نیمکت‌نشین بازیکنانی چون میثم صالحی، مرتضی شریفی و میلاد عبادی پور شد. او که المپیک توکیو را از دست داده بود، حالا در المپیک پاریس هم حضور نخواهد داشت تا حضور در این تورنمنت معتبر به حسرتی بزرگ برای او تبدیل شود.

اسفندیار که سابقه قهرمانی و کسب عنوان ارزشمندترین بازیکن در جوانان جهان را در کارنامه خود دارد، تا کنون نتوانسته آن طور که کارشناسان پیش بینی می کردند در تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران مثمر ثمر باشد. حال آنکه هم دوره ای های او نظیر دنیل لاویا، ماکسیم ساپوژکف و فرانچسکو رچینه هم اکنون در بالاترین سطح والیبال دنیا، بازی می کنند.گفته می شود اسفندیار در زمینه باشگاهی قرارداش را با باشگاه تیانجین چین تمدید کرده است و به زودی برای مسابقات لیگ برتر چین که در حال برگزاری است به این تیم خواهد پیوست.

  • منبع خبر : ورزش سه