ستاره چلسی، گزینه رئال‌مادرید برای تقویت خط‌دفاعی
ستاره چلسی، گزینه رئال‌مادرید برای تقویت خط‌دفاعی
اسکای اسپورتس مدعی شد رئال مادرید شرایط جذب آنتونی رودیگر از چلسی را بررسی می کند‌.

به گزارش حاشیه ورزش، نقل و انتقالات تابستانی تا به اینجا برای رئال مادرید خیلی مطابق انتظار پیش نرفته و آنها دو تن از ارکان موفقیت خود طی سال های اخیر را از دست دادند؛ دو مدافع باتجربه یعنی سرخیو‌راموس و رافائل واران که جدایی آنها می تواند در طول فصل به شدت احساس شود و به تیم کارلو آنچلوتی ضربه بزند.

سرخیو راموس بعد از پایان قراردادش و عدم توافق برای تمدید از رئال مادرید جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست. در سمت دیگر رافائل واران که تنها یک سال از قراردادش با کهکشانی ها باقی مانده بود نیز ساز جدایی کوک کرد و نهایتاً راهی منچستریونایتد شد تا چالش جدی خود را در لیگ برتر انگلیس تجربه کند.

اگرچه رئال مادرید پیش از این داوید آلابا را به خدمت گرفته اما به نظر می‌رسد که آنها همچنان به تقویت خط دفاعی خود احتیاج دارند. در همین راستا اسکای اسپورتس گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که رئال مادرید شرایط جذب آنتونی رودیگر، مدافع آلمانی چلسی، را بررسی می‌کند. رودیگر تنها یک فصل دیگر با آبی‌های لندن قرارداد دارد و اگر توافق برای تمدید تا ژانویه حاصل نشود، او می‌تواند با سایر باشگاه‌ها از جمله رئال مادرید وارد مذاکره شود.
این در حالی است که رودیگر بازیکن مورد علاقه سرمربی آلمانی چلسی یعنی توماس توخل محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد که آبی ها تلاش خود را برای تمدید قرارداد با او انجام خواهند داد.

  • منبع خبر : ورزش سه