سخنان تحریک‌آمیز بونوچی بعد از قهرمانی در یورو2020
سخنان تحریک‌آمیز بونوچی بعد از قهرمانی در یورو2020

مدافع تیم ملی فوتبال ایتالیا بعد از قهرمانی در یورو ۲۰۲۰ اظهارات تحریک آمیزی را علیه انگلیسی‌ها بر زبان آورد تا خشم خود را از رفتار آنها نشان دهد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از رای اسپورت، لئوناردو بونوچی سهم بسزایی در قهرمانی ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ داشت. او گل تساوی را برابر […]

مدافع تیم ملی فوتبال ایتالیا بعد از قهرمانی در یورو ۲۰۲۰ اظهارات تحریک آمیزی را علیه انگلیسی‌ها بر زبان آورد تا خشم خود را از رفتار آنها نشان دهد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از رای اسپورت، لئوناردو بونوچی سهم بسزایی در قهرمانی ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ داشت. او گل تساوی را برابر انگلیس به ثمر رساند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و در نهایت آتزوری (تیم ملی فوتبال ایتالیا) قهرمان شود.

بونوچی بعد از بازی گفت: رویای ما به واقعیت تبدیل شد. ما به لطف زحمت‌های سرمربی و همه تیم، شب رویایی‌ای را تجربه کردیم. این قهرمانی به آسانی به دست نیامد. تلاش زیادی کردیم. بازی به بازی اعتماد به نفس لازم را کسب کردیم تا آماده این بازی بزرگ شویم و در نهایت سربلند از زمین خارج شدیم.

او ادامه داد: احساس بی نظیری داریم. به خاطر محدودیت‌های سفر تنها ۷ هزار هوادار ایتالیا به ورزشگاه آمدند. این درحالی بود که انگلیسی ها ۵۸ هزار هوادار در ومبلی داشتند. دیدن این همه هوادار درحالی که ناکام از ومبلی خارج شدند لذت بخش بود. انگلیسی‌ها فکر می کردند که جام در ومبلی می‌ماند، اما اشتباه کردند و جام باید به رم برود. برای آنها متاسفم. ایتالیا یک بار دیگر درسی فراموش نشدنی داد.

قبل از بازی هواداران انگلیسی به بازیکنان ایتالیا هنگام گرم کردن توهین و برای آنها رجز خوانی کردند. بونوچی بعد از گلی که به ثمر رساند به طرف دوربین‌ها رفت و پاسخ آنها را با این فریاد داد: ماکارونی بیشتر. ما نیاز به خوردن ماکارونی بیشتر داریم.

او در پایان گفت: رجزخوانی هواداران انگلیس هنگام گرم کردن، سر و صدایی بیش نبود. ما به خود ایمان داشتیم. ۳۴ بازی بدون شکست سندی بر اعتبار ما است.