سرمربی طارمی نقره داغ شد
سرمربی طارمی نقره داغ شد
«سرجیو کونیسیسائو» سرمربی تیم فوتبال پورتو پرتغال که برای امضای قرارداد سه ساله با این باشگاه به توافق رسیده است، با جرایم انضباطی سنگین نقره داغ شد.

به گزارش حاشیه ورزش ، گزارش رسانه‌های پرتغالی حاکی است سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق رسیده است و به کارش در پورتو ادامه خواهد داد.

روزنامه «رکورد» اعلام کرد قرارداد جدید کونسیسائو سه ساله است و این مربی باوجود پیشنهاداتی که از باشگاه‌های دیگر از جمله الهلال عربستان، زنیت روسیه و ناپولی ایتالیا داشت در نهایت در پورتو می‌ماند.

به نوشته رکورد، قرارداد سه ساله و جدید کونسیسائو با پورتو امروز امضا می‌شود. «پینتو داکوستا» رئیس باشگاه پورتو قصد دارد تا پایان دوران ریاستش در این باشگاه با این مربی پرتغالی کار کند.

از سوی دیگر، کونسیسائو به دلیل اتفاقاتی که در فینال جام حذفی فصل گذشته (۲۰۱۹-۲۰۲۰) رخ داد، از سوی فدراسیون پرتغال به مدت ۳۰ روز محروم و مبلغ ۱۰ هزار و ۲۰۰ یورو جریمه شد.

وی در آن مسابقه با داور بازی درگیر شده و اظهارات ناشایستی خطاب به داور داشته است.

روزنامه رکورد مدعی شده است در صورتی که کونسیسائو از این حرکتش عذرخواهی نمی‌کرد، جرایم انضباطی علیه او می‌توانست دو برابر باشد.