سرمربی والیبال هراز آمل : پیش بینی این بازی سخت را داشتیم
سرمربی والیبال هراز آمل : پیش بینی این بازی سخت را داشتیم
سرمربی تیم والیبال هراز آمل می گوید با توجه به فشردگی مسابقات نگران مصدومیت بازیکنان هستم، ۳ بازیکن اصلی تیم مصدوم هستند و نگران بقیه بازیکنان هستم، البته درک می کنیم که فدراسیون با توجه به زمان کمی که در اختیار دارد اینگونه برنامه ریزی کرده است.

به گزارش حاشیه ورزش، بهروز عطایی امروز (یکشنبه ۱۹ آبان ماه) پس از باخت ۳ بر یک تیمش در مقابل سپاهان از هفته پنجم لیگ برتر والیبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی سختی بود و البته پیش بینی آن را داشتیم، دو تیم رده اول و سوم جدول را در اختیار داشتند. ست اول عملکرد خوبی نداشتیم ولی از ست دوم بهتر شدیم و در ست سوم توانستیم فشار بیشتری روی حریف داشته و از آنها امتیاز بگیریم.

وی افزود: در مجموع سپاهان تیم بهتری بود و توانست به نتیجه‌ای که می خواستند رسیدند، در ست دوم نیز هر چند توانستیم کمی امتیازات از دست رفته را جبران کنیم اما سپاهان توانست کنترل بازی را در دست بگیرد که نشان دهنده قدرت بالای این تیم است و به آنها تبریک می‌گویم. از بازیکنان تیم خودم نیز راضی هستم، اما باید عملکرد بهتری داشته باشیم، سه مصدوم داریم که کار را برای ما سخت کرده است، سه نفری که از بازیکنان اصلی تیم هستند.

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل در خصوص شرایط فصل تازه رقابت‌های لیگ برتر گفت: این فصل یکی از سخت ترین لیگ ها را خواهیم داشت، فدراسیون با توجه برنامه هایی که دارد سعی کرده برنامه ریزی برای لیگ برتر داشته باشد که متاسفانه لیگ فشرده ای را در حال سپری شدن داریم.

وی اضافه کرد: این فصل تیم‌ها بسیار نزدیک به هم هستند، چند تیم خوب داریم و پیش بینی نتایج را نمی توان انجام داد، بازی‌ها فشرده است که امیدوارم به بازیکنان صدمه وارد نشود، سلامت بازیکنان برای همه ما مهم است.