سلطانی‌فر: ورزشکاران و جوانان برای حفظ ارزش های نظام همواره تلاش می‌کنند
سلطانی‌فر: ورزشکاران و جوانان برای حفظ ارزش های نظام همواره تلاش می‌کنند
وزیر ورزش و جوانان درمراسم تجدید بیعت با بنیانگذار انقلاب اسلامی در مرقد مطهر امام راحل(ره) بیان کرد: جامعه ورزش و جوانان همواره در کنار احاد مردم در تمامی صحنه ها حضور یافته و برای حفظ ارزش های نظام در تمام میادین برای کسب افتخار برای ایران عزیزتلاش می‌کنند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: در آستانه سالگرد ارتحال جانگداز معمار کبیر انقلاب هستیم و جامعه ورزش و جوانان جزو اولین گروه‌هایی است که برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) در مرقد مطهر حضور یافته است.

او در ادامه افزود: ورزشکاران و جوانان کشورمان همواره در حفظ ارزش‌های نظام تلاش کرده و با حضور مقتدرانه در عرصه‌های مختلف در کسب افتخار برای ایران عزیز کوشا هستند.

سلطانی‌فر ضمن قدردانی از حمایت‌های حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی، یادگار امام راحل (ره) از وی به عنوان حامی ورزش نام برد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و امیدواریم که شاهد حضور پرشور مردم باشیم تا بتوانیم مسیر رشد وتوسعه ایران عزیز را به بهترین شکل ادامه دهیم.

او گفت: دو مناسبت مهم ورزشی در پیش داریم. یکی مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال که از ۱۳ خردادماه آغاز می‌شود. هرچند تیم خوبی داریم و ستارگان بی نظیری در تیم هستند ولی به دلیل تصمیم ناعادلانه AFC میزبانی از کشورمان گرفته شد.

سلطانی‌فر در ادامه رویدادهای مهم ورزشی که قرار است ورزشکاران کشورمان در آن حضور یابند مورد توجه قرارداد و درخصوص المپیک توکیو گفت: حدود ۵۰ روز دیگر آوردگاه بزرگ المپیک را خواهیم داشت که مجرب‌ترین و بهترین ورزشکاران جهان در این مسابقات حضور دارند.

وی افزود: خداروشکر در کسب سهمیه توانسته‌ایم موفق عمل کنیم و تلاش ما این است که با مدال‌گیری ورزشکاران در المپیک دل مردم ایران را شاد کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: جامعه ورزش در میان همه کشمکش‌ها تلاش کرده که در خدمت کشور باشد و امیدواریم که شرایطی به وجود آید که این مملکت با عزت به کار خودش ادامه دهد.