سمیعی به هیئت مدیره گزارش نقل و انتقالات داد
سمیعی به هیئت مدیره گزارش نقل و انتقالات داد
جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس در جلسه دوشنبه هیئت مدیره گزارشی از نقل و انتقالات باشگاه ارائه کرد.

به گزارش “حاشیه ورزش “، پرسپولیسی‌ها که حدود دو هفته تا صدور حکم محرومیت نقل و انتقالات فاصله دارند، باید در این مدت خریدهای خود را ثبت کنند تا به این شکل به نوعی محرومیت را دور بزنند و بتوانند از بازیکنان جدید خود استفاده کنند.

 

در جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره که با حضور تمام اعضا برگزار شد، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه گزارشی از اتفاقات ارائه کرد و «در خصوص بازیکنان جذب شده و همچنین ستاره‌هایی که قراردادشان تمدید شده است، در جمع اعضای هیات مدیره به صحبت پرداخت.»

 

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات رضا دهقانی و علیرضا ابراهیمی را جذب کرده و وضعیت علی نعمتی هم فردا سه شنبه مشخص می‌شود و او به سومین خرید تیم تبدیل خواهد شد.

این در حالی است که باتوجه به جدایی سه بازیکن تاثیرگذار، از سوی هواداران انتقاداتی به کادر مدیریتی باشگاه انجام شده و در روزهای اخیر نیز هواداران نیز با تجمعات غیر سازماندهی شده، صدای اعتراض خود را به مدیرعامل باشگاه رساندند.

 

مجید صدری رییس هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص سقف قرارداد ۵ میلیاردی سرخپوشان برای نقل و انتقالات نیز اعلام بی اطلاعی و صحبت درباره این موضوع را به جعفر سمیعی واگذار کرد.