سود 700 میلیاردی الهلال از فروش یک بازیکن
سود 700 میلیاردی الهلال از فروش یک بازیکن
باشگاه الهلال به صورت رسمی از فروش متئوس پریرا به قیمت 12 میلیون دلار به کروزیرو خبر داد.

حاشیه ورزش:

باشگاه الهلال روز دوشنبه اعلام کرد که انتقال متئوس پریرا به صورت قطعی به تیم کروزیرو برزیل انجام شده است. این باشگاه از طریق حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی «ایکس» اعلام کرد که مدیریت الهلال مراحل فروش قرارداد پریرا به کروزیرو را تکمیل کرده است و در عین حال از این بازیکن برزیلی به خاطر تمام زحماتش در طول مدت حضورش در تیم که منجر به کسب بسیاری از قهرمانی‌ها و دستاوردها شد، تشکر کرد.

از طرف دیگر، باشگاه برزیلی کروزیرو نیز از طریق شبکه اجتماعی «ایکس» تصاویری از مراسم امضای قرارداد با این بازیکن منتشر کرد و نوشت: «قرارداد تا ژوئن ۲۰۲۶ امضا شد… بیایید با هم به دستاوردهای بیشتری برسیم».

2044855

روزنامه «الریاضیة» نیز در روز یکشنبه اعلام کرد: «الهلال با ۱۲ میلیون یورو از پریرا خداحافظی می‌کند»، و در جزئیات خبر به نقل از منابع خاص اعلام کرد که دو باشگاه الهلال و کروزیرو به توافق نهایی برای دائمی کردن قرارداد پریرا با مبلغ ۱۲ میلیون یورو دست یافته‌اند و اشاره کرد که این بازیکن قرارداد جدید خود را با کروزیرو برای مدت دو سال امضا خواهد کرد که تا سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد.پریرا در تابستان ۲۰۲۰ با قراردادی که تا سال ۲۰۲۶ اعتبار داشت، از وست برومویچ آلبیون انگلیس به الهلال پیوست. او در ۴۲ بازی در مسابقات مختلف پیراهن آبی الهلال را به تن کرد و با این تیم قهرمانی لیگ، جام سوپر ۲۰۲۲ و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را به دست آورد. پریرا در ژانویه ۲۰۲۳ به صورت قرضی به تیم الوحده امارات و سپس در پایان ژوئیه ۲۰۲۳ به کروزیرو برزیل پیوست.

  • منبع خبر : ورزش سه