سورپرایز FIVB
سورپرایز FIVB
این شاید تنها نقطه روشن والیبال ایران در روزهای تاریک و ناامیدکننده آن است.

حاشیه ورزش:

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) آمار لیگ ملت‌ها تا پایان هفته دوم را منتشر کرد. در این آمار، آرمان صالحی، لیبروی تیم ملی والیبال ایران، با ۴۸ دریافت موفق درخشش ویژه‌ای داشته و به عنوان دومین بازیکن برتر دنیا در پست لیبرو معرفی شده است. تنها مارتین بوژیلوف از بلغارستان با ۴۹ دریافت موفق توانسته از او پیشی بگیرد.

این عملکرد چشمگیر صالحی در رقابت‌های لیگ ملت‌ها نشان‌دهنده توانایی‌های بالای این بازیکن در دریافت است. حضور در این جایگاه برجسته، نه تنها نشان از تلاش‌های بی‌وقفه صالحی دارد، بلکه نمایانگر پتانسیل بالای اوست. در حالی که تیم ملی والیبال ایران روزهای بسیار تلخی را سپری می‌کند این جایگاه صالحی جزو معدود نقاط روشن این روزهای تاریک والیبال ایران محسوب می‌شود.

2041985

صالحی که از بازیکنان با استعداد والیبال ایران محسوب می‌شود، در هر مسابقه با تمرکز و انگیزه بالا به میدان می‌رود و نقش حیاتی در حفظ تعادل تیم دارد.

با توجه به ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌ها، انتظارات از صالحی بیشتر شده و هواداران امیدوارند که با تداوم این عملکرد درخشان، تیم ملی ایران بتواند در ادامه این رقابت‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.  

2041986

در این جدول مارتین بوژیلوف از بلغارستان با ۴٩ دریافت عالس در صدر قرار دارد. همچنین توبیاس برند از آلمان با ۴۶ و تالس هوس از برزیل با ۴٢ دریافت در رده های دوم و سوم هستند.  همچنین کاپیتان ایران یعنی میلاد عبادی پور با ٣٧ دریافت سالم رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است.

2041987

باید منتظر ماند و دید که آیا صالحی می‌تواند با تداوم این نمایش در هفته سوم از رقیب خود در بلغارستان عبور کند و بهترین لیبروی دنیا لقب بگیرد یا خیر.

  • منبع خبر : ورزش سه