سیتی بهترین تیم و آنچلوتی بهترین سرمربی جهان
سیتی بهترین تیم و آنچلوتی بهترین سرمربی جهان
فابیو کاپلو معتقد است که اکنون منچسترسیتی "بهترین تیم جهان" است. بله درست متوجه شدید؛ همین تیم پپ گواردیولا که برای بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید آماده می شود.

به گزارش حاشیه ورزش

سال گذشته، سیتی در شرایطی دراماتیک در برنابئو حذف شد، زیرا رئال یک بازگشت خیره کننده را برای پیروزی پس از وقت های اضافه رقم زد.

جام قهرمانی در لیگ قهرمانان همان مهره‌ای است که تاکنون در طول هفت سال حضورش در سیتی از گواردیولا دور شده است.

کاپلو، سرمربی سابق تیم ملی انگلیس، در سخنرانی روز دوشنبه در مراسم جوایز Laureus، به ارلینگ هالند، مهاجم پرکار سیتی اشاره کرد و معتقد است که آنها اکنون بهترین تیم روی کره زمین هستند. سال گذشته (آنها) فوروارد نداشتند و امسال سیتی یک فوروارد واقعا بزرگ دارد. نه تنها این – آنها 24 بازیکن دارند. وقتی تعویض می‌کنید، همیشه یک بازیکن فوق‌العاده وارد می‌شود. رئال مادرید، فکر می کنم (دارای) 14، 15 بازیکن است.

آنها احتمالاً کمی خسته خواهند شد (پس از قهرمانی در کوپا دل ری در عصر شنبه)، اما بهترین مربی جهان، کارلو آنچلوتی را دارند. فابیو کاپلو معتقد است کارلو آنچلوتی، “بهترین مربی جهان” است. کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید، دوباره تاکید کرد: “کارلو همه چیز را در مورد افتتاحیه ها می داند و ما بازی ها را واقعاً خیلی خوب آماده می کنیم. امیدوارم کارلو، ما برنده شویم.»

همچنین لوئیز فیگو، وینگر سابق اینترمیلان و رئال مادرید نیز، سخنان کاپلو در مورد پیشرفت سیتی را تکرار کرد و هشدار داد که آنها امسال ترسناک هستند. ستاره سابق پرتغال گفت: فکر می کنم (منچسترسیتی) یکی از بهترین تیم های جهان در حال حاضر است. آنها فوتبال بسیار خوبی بازی می‌کنند و از سال‌های گذشته تاکنون همیشه در رقابت هستند، از قبل تجربه دارند، از قبل می‌دانند چه کار کنند تا مانند سال گذشته بازنده نشوند اما آنها مقابل بهترین باشگاه تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنند.

گاهی اوقات فکر می‌کنم تاریخ رقابت‌ها به شما در لحظات مختلف و لحظات مهم این رقابت کمک می‌کند. اما شما باید تاریخ را بشمارید و حساب کنید که رئال مادرید همیشه تا آخرین ثانیه بازی، امیدوار است. دیدن بازی بسیار لذتبخش خواهد بود و من مطمئن هستم که آنها برای برنده شدن در این بازی زیبا آماده هستند.