سیدجلال حسینی: الان صحبت کردن از قهرمانی اشتباه است/ شرایط سختی داریم
سیدجلال حسینی: الان صحبت کردن از قهرمانی اشتباه است/ شرایط سختی داریم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید الان صحبت کردن از قهرمانی این تیم در لیگ برتر اشتباه است. سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: بعد از بازگشت از هند به قرنطینه رفتیم و شرایط سختی را تجربه کردیم. البته که در هند هم با توجه به شرایط […]

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید الان صحبت کردن از قهرمانی این تیم در لیگ برتر اشتباه است.

سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: بعد از بازگشت از هند به قرنطینه رفتیم و شرایط سختی را تجربه کردیم. البته که در هند هم با توجه به شرایط آب و هوایی وضعیت سختی را تحمل می‌کردیم. با این حال می‌دانستیم دو بازی سخت پیش رو داریم و تلاش کردیم در این دو بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما با دو رقیب اصلی‌مان در صدر جدول بازی داشتیم و خوشحالیم توانستیم مقابل این دو نتایج قابل قبولی گرفتیم و حالا هم شرایط خوبی در صدر جدول داریم.

او درباره شکست دادن تیم شاهین بندر عامری و صعود به جمع هشت تیم برتر جام حذفی هم گفت: بندر عامری تیم بسیار خوبی بود با این حال ما با تمرکز بالا و تلاش کادر فنی و بازیکنان برابر این تیم عملکرد خوبی داشتیم و خوشحالیم که الان به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: ما در یک ماه حدود ۹ بازی انجام دادیم که این نشان می‌دهد شرایط کار برای ما بسیار سخت بود. با این حال بازیکنان ما به نحو احسن کار خود را انجام دادند و توانستند بهترین عملکرد را داشته باشند. تیم ما بسیار تاکتیک‌پذیر بود و قطعا همین شرایط را ادامه خواهد داد. الان شرایط جدول به‌گونه‌ای است که تیم‌های مدعی شرایط خیلی خوبی دارند بنابراین کار برای ما سخت است. امیدوارم ما بتوانیم شرایط خوب‌مان را ادامه بدهیم.

وی هم‌چنین گفت: متاسفانه مسائل حاشیه‌ای بسیار زیاد است و برای ما هم بیش‌تر است اما ما باید تمرکزمان را فقط روی مسائل فنی بگذاریم و سعی کنیم بهترین نمایش را داشته باشیم. نباید به مسائل حاشیه‌ای بپردازیم و فقط باید کار خودمان را بکنیم. امیدوارم روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

حسینی در ادامه درباره اتفاقات دیدار تیمش و سپاهان هم گفت: در آنجا اتفاق خیلی مهمی رخ نداد. یک صحبت بین بازیکنان بود که در ادامه با دخالت افراد غیرمسوول در کنار زمین وضعیت بدتر شد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره مساله هواداری محمدجواد آذری جهرمی از این باشگاه گفت: این یک مساله عادی است که هر کسی حق دارد طرفدار تیمی باشد و نسبت به تیم مورد علاقه خود ابراز علاقه کند. آقای آذری جهرمی هم یکی از هواداران پرشور ما هستند.

او در ادامه درباره مشکلات مالی این روزهای باشگاه پرسپولیس هم گفت: متاسفانه در دوره مدیریت آقای عرب پرونده بودیمیر و کالدرون ایجاد شد که مشکلات زیادی را برای باشگاه ایجاد کرده است. پرونده برانکو هم یکی دیگر از مشکلاتی بود که کار باشگاه را سخت کرد. الان شرایط سختی را داریم اما امیدواریم مدیران فعلی تلاش کنند که مشکلات برطرف شود. آقای سمیعی واقعا تلاش می‌کنند اما مشکلات زیاد است.

وی در پایان درباره شانس قهرمانی پرسپولیس هم گفت: هشت بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده و هر کسی الان بخواهد درباره قهرمانی صحبت کند، اشتباه کرده است. باید با تمرکز بالا بازی به بازی پیش برویم.