سیسه: انگلیس با شایستگی پیروز شد
سیسه: انگلیس با شایستگی پیروز شد

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال سنگال در یک هشتم نهایی جام جهانی به مصاف انگلیس رفت و با سه گل شکست خورد تا از دور رقابت ها حذف شود. الو سیسه، سرمربی سنگال در نشست خبری بعد از بازی گفت: در ۳۰ دقیقه نخست بازی برای ما لذت […]

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال سنگال در یک هشتم نهایی جام جهانی به مصاف انگلیس رفت و با سه گل شکست خورد تا از دور رقابت ها حذف شود.

الو سیسه، سرمربی سنگال در نشست خبری بعد از بازی گفت: در ۳۰ دقیقه نخست بازی برای ما لذت بخش بود اما بعد از آن انگلیس کنترل توپ و میدان را به دست گرفت. انگلیس تیم بسیار خوب و باکیفیتی است و اصلا هیچ عذر و بهانه‌ای برای این شکست نداریم. ما تنها دو سه بازیکن در ترکیب تیم داشتیم که می‌توانستند به ما کمک کنند. به نظرم این شکست ربطی به حالت ذهنی بازیکنان نداشت.

او ادامه داد: ما از آنچه که به دنبال آن بودیم بسیار دور بودیم. تفاوت زیادی بین دو تیم وجود داشت. ما برای آمدن به اینجا سال ها زحمت کشیدیم اما انگلیس در رده پنجم رده بندی فیفا است و تفاوت بین دو تیم کاملا آشکار بود. گل نخست انگلیس ۵ دقیقه قبل از پایان نیمه نخست بود. گل دوم پشت ما را شکست و گل سوم که همه چیز را تمام کرد. فکر نمی کردم که با این نتیجه بازنده بازی باشیم.

سرمربی سنگال در ادامه صحبت های خود گفت: باعث تعجب است که دروازه ما سه بار باز شود چرا که ما معمولا زیاد گل نمی خوریم. به نظرم این شکست ربطی به سبک بازی نداشت و تفاوت دو تیم را نشان می دهد. ما در رده ۱۸ رده بندی فیفا هستیم این درحالی است که انگلیس جزو ۵ تیم برتر جهان است. ما باید سطح کیفی خود را بالا ببریم. به هر حال این بازی به پایان رسید و انگلیس هم با شایستگی راهی دور بعد شد.

او در پایان درباره ادامه همکاری با سنگال و یا جدایی از این تیم گفت: در شرایط کنونی نمی خواهم که درباره آینده صحبت کنم. باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.