شاید جلالی برود، حردانی برگردد
شاید جلالی برود، حردانی برگردد
احتمال تغییر جایگاه ثابت دو مدافع کناری استقلال در ترکیب تیم ملی وجود دارد.

حاشیه ورزش:

سیدابوالفضل جلالی پس از اینکه حضور تعویضی در سومین مسابقه تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 مقابل آمریکا داشت، دیگر در بازی‌های ملی مورد استفاده قرار نگرفت تا اینکه امیر قلعه‌نویی او را در دیدار گذشته برابر هنگ‌کنگ به جمع 11 نفر اصلی رساند و 66 دقیقه به او فرصت خودنمایی داد.

مدافع چپ استقلال که بهترین سال فوتبالی خود را پشت سر گذاشت و در کنار نمایش موثر در فاز دفاعی هم توانست 10 پاس گل بدهد و در بخش هجومی نیز تاثیرگذار باشد، در فروردین‌ماه با وجود حضور در فهرست تیم ملی ایران شانس بازی در دو دیدار با ترکمنستان را به دست نیاورد، اما عملکرد درخشانش در لیگ برتر کاری کرد تا در جدال برابر هنگ‌کنگ استفاده شود.

2041983

جلالی پس از بازی کم‌نقصی که مقابل هنگ‌کنگ داشت، توانایی‌های خود را به سرمربی تیم ملی نشان داد، اما همچنان به نظر می‌رسد میلاد محمدی انتخاب اول قلعه‌نویی باشد و احتمالا جای این دو بازیکن در مسابقه فردا برابر ازبکستان عوض شود.

این مدافع چپ قبل از تمرین روز گذشته تیم ملی ایران در استادیوم آزادی، بگو بخند زیادی با صابر حردانی، هم‌بازی خود در استقلال داشت که البته پیش‌بینی می‌شود جای این دو بازیکن برابر ازبکستان عوض شود و جلالی به نیمکت برود و صابر به جمع نفرات اصلی برسد.

  • منبع خبر : ورزش سه