شجاع و کنعانی به تمرینات تیم ملی برمی‌گردند
شجاع و کنعانی به تمرینات تیم ملی برمی‌گردند
با رایزنی‌های انجام شده میان فدراسیون فوتبال ایران و قطر، احتمال می‌رود خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان که با کارشکنی تیم قطری از تمرینات تیم ملی جدا شده بودند، به تهران برگردند.

به گزارش حاشیه ورزش ، کارلوس کی‌روش روز گذشته اعلام کرد که تیم الاهلی قطر خواهان بازگشت شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به تمرینات این تیم شده و این مساله آن‌ها را از شرایط ایده‌آل دور نگه می‌دارد و شاید آن‌ها در جام جهانی هم حضور نداشته باشند. این اقدام باشگاه قطری در حالی صورت گرفته بود که به گفته کی‌روش، چند هفته قبل سرمربی تیم ملی و نایب رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در باشگاه الاهلی اجازه تمرین کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده با تیم ملی را به علت تعطیلی لیگ قطر گرفته بودند.

بعد از این اظهارات، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال شامگاه دوشنبه در اردوی تیم ملی حاضر شد و به کارلوس کی‌روش وعده داد که با رایزنی‌هایی که از طریق فدراسیون فوتبال قطر انجام خواهد شد، کنعانی‌زادگان و خلیل زاده بتوانند به اردوی تیم ملی ایران برگردند.

با توجه به ارتباط خوب ایران و قطر در زمینه‌های مختلف از جمله قرارداد بلند مدت طرفین برای هر گونه همکاری ورزشی، فدراسیون فوتبال ایران از همتای قطری خود خواسته زمینه بازگشت کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده به تیم ملی ایران را با توجه به تعطیلی مسابقات باشگاهی این کشور فراهم کند.

انتظار می‌رود این دو مدافع لژیونر و تاثیرگذار تیم ملی ایران تا پایان هفته به تهران برگردند و در تمرینات تیم ملی فوتبال حضور داشته باشند.