شرایط قهرمانی امسال پرسپولیس حساس تر از قبل است
شرایط قهرمانی امسال پرسپولیس حساس تر از قبل است
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط امسال حساس‌تر از سال‌های قبل است و از جهت دیگر حفظ قهرمانی مشکل‌تر است اما در حال حاضر تمام فکر و ذکر ما بازی در سوپر جام برابر تراکتور است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی شیری در خصوص شرایط این تیم در تعطیلی مسابقات لیگ و انجام بازی دوستانه برابر تیم صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر شرایط تیم با انجام تمرینات پرفشار، روز به روز بهتر می‌شود و توانستیم با انجام یک بازی دوستانه، خودمان را محک بزنیم و به شرایط بازی برگردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: برای تیم ملی و بازیکنان ملی‌پوش آرزوی موفقیت می‌کنم و برای مصدومان هم آرزوی سلامتی دارم و ان‌شاءالله هر چه سریع‌تر به تمرینات گروهی اضافه شوند.

وی درباره بازی بعدی پرسپولیس در سوپر جام برابر تیم تراکتورسازی تصریح کرد: سوپر جام برای ما جام مهمی است و امیدوارم این جام را هم با یک بازی دیدنی و جذاب کسب و دل هواداران را شاد کنیم.

مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد رقابت نزدیک سرخپوشان برای کسب عنوان قهرمانی خاطرنشان کرد: و پس از آن، باید روی بازی‌های پیش رو تمرکز کنیم.

شیری در پایان خاطرنشان کرد.: امیدوارم این روند، طی بازی‌های امسال حفظ شود تا بتوانیم به اهداف خودمان که کسب عناوین قهرمانی و شاد کردن دل هواداران است، برسیم.