شهباززاده: از این شایعات خسته و ناراحتم
شهباززاده: از این شایعات خسته و ناراحتم
آقای گل فصل بیستم بالاخره سکوت خود را شکست و درباره شایعاتی که حول نامش شکل گرفته واکنش نشان داد.

به گزارش “حاشیه ورزش “، سجاد شهباززاده فصل گذشته در قامت ستاره شماره یک سپاهان ظاهر شد و با گلزنی‌های خود توانست تا روز پایانی لیگ طلایی‌پوشان را در یکی از ماراتن‌های جالب در مسیر قهرمانی، در کورس با پرسپولیس نگه دارد و در نهایت اما به عنوان فردی آقای گلی رضایت داد.

 

نمایشی که باعث شد در قامت ستاره نقل و انتقالات فصل بیست و یکم ظاهر شود و تیم‌های زیادی را از جمله پرسپولیسی که شهریار مغانلو را از دست داده و این بازیکن را در اردوگاه رقیب می‌بیند، قرار گیرد. شایعات از همان روزی که بحث انتقال شهریار مغانلو به سپاهان شکل گرفت، اطراف سجاد شهباززاده نیز اوج گرفت. ابتدا بحث مربوط به ناراحتی او بابت جذب مغانلو توسط پرسپولیس و تمایل به پایان همکاری و عدم تمدید قرارداد و در ادامه ارقام نجومی درخواستی‌اش از پرسپولیس و دیگر تیم‌های خواهانش. بارها او به پرسپولیس لینک شد و هر بار شایعات بیشتری مبنی بر اینکه پای مذاکره بابت بحث مالی این انتقال شکل نگرفته افزایش یافت.

 

آخرین بار بعد از وعده یحیی گل‌محمدی در خصوص انتقال قریب الوقوع یک ستاره به پرسپولیس طی ساعات آتی، بحث جذب و مذاکره با سجاد شهباززاده دوباره بر سر زبان‌ها افتاد. سجاد شهباززاده اما مثل هر بار با سکوت خود ناخواسته به رشد این شایعات بیشتر کمک می‌کرد.