شکوری: به بازیکن 2 میلیاردی ما پیشنهاد چهار میلیاردی دادند
شکوری: به بازیکن 2 میلیاردی ما پیشنهاد چهار میلیاردی دادند
معاون باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنی داشتیم که قراردادش ۲ میلیارد بود اما در نیم فصل چهار میلیارد به او پیشنهاد دادند. نهادهای نظارتی باید در این مورد ورود کنند.

به گزارش حاشیه ورزش، «ابراهیم شکوری» در خصوص پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: از هواداران به خاطر حمایتشان در این یکسال تشکر می‌کنم. سال سختی بود اما به خوبی به پایان رسید. کار بزرگی انجام دادیم. به بقیه تیم‌ها نیز خسته نباشید می گویم.

وی ادامه داد: اتحاد خانواده بزرگ پرسپولیس باعث شد تا قهرمان شویم. خدا را شکر توانستیم در آخر قهرمان شویم. به طور قطع وقتی تیمی چهار سال قهرمان می‌شود، بقیه تیم‌ها نیز به فکر این می‌افتند که جلوی ما را بگیرند اما ما در کنار هم نگذاشتیم این اتفاق رخ دهد.

معاون باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حداقل دوهفته تعطیلی داریم و امیدوارم بازیکنان با روحیه خوب به تمرینات بازگردند. هدف های بزرگی داریم و می‌خواهیم برای ششمین قهرمانی بجنگیم. البته در آسیا نیز هدف‌های بزرگی داریم.

شکوری در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس بیان کرد: باشگاه دولتی پرسپولیس ریالی از دولت نگرفته اما رقبایی داریم که به طور مستقیم از دولت بودجه دریافت می‌کنند. ما تنها کارگذار را داریم که بحث مالی آن نیز محدود است. بازیکنی داشتیم که هفت میلیون دلار درآمدزایی داشته است. به طور حتم همچین تیمی با تیم پایین جدول باید تفاوت داشته باشد.

وی درباره پرونده «گابریل کالدرون» نیز اذعان داشت:‌ منتظر رای قطعی فیفا هستیم. در ۱۰ ماه حضورمان در پرسپولیس همه پرونده‌های خارجی به سمت ما آمد. فکر کنم پرونده کادرون آخرین پرونده باشد. پرداخت ۷۰۰ هزار دلار واقعا سخت است. ۳ میلیون دلار ما بلوکه شده و اگر نتوانیم از آن استفاده کنیم، پرداخت آن سخت خواهد بود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره جدا شدن «حسین کنعانی زادگان» از تیم گفت: او با تمام وجود برای ما بازی کرد اما حفظ او با بودجه محدودی که داریم، سخت بود. حفظ بازیکنی که پیشنهاد ۲۵ میلیاردی دارد، سخت است. در داخل نیز برخی تیم‌ها پیشنهادات سنگینی به بازیکنان ما می‌دهند.

وی ادامه داد: بازیکنی داشتیم که قراردادش ۲ میلیارد بود اما در نیم فصل چهار میلیارد به او پیشنهاد دادند. نهادهای نظارتی باید در این مورد ورود کنند. کنعانی زادگان یکی از ستون‌های تیم ما بود اما به دلیل مسایل مالی جدا شد که البته به او حق می‌دهیم به فکر خانواده خود باشد.

  • منبع خبر : ایرنا