صعود بانوی پاراتیراندازی ایران به فینال تفنگ بادی پارالمپیک توکیو
صعود بانوی پاراتیراندازی ایران به فینال تفنگ بادی پارالمپیک توکیو

بانوی ملی‌پوش پاراتیراندازی ایران به فینال ماده تفنگ بادی ۱۰ متر R۲ پارالمپیک توکیو راه یافت. به گزارش حاشیه ورزش، در آغاز ششمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، مسابقات تیراندازی ماده تفنگ بادی ۱۰ متر R۲ ایستاده در مرحله مقدماتی برگزار شد. در این رقابت رقیه شجاعی بانوی ملی‌پوش ایران با ۲۰ حریف از […]

بانوی ملی‌پوش پاراتیراندازی ایران به فینال ماده تفنگ بادی ۱۰ متر R۲ پارالمپیک توکیو راه یافت.

به گزارش حاشیه ورزش، در آغاز ششمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، مسابقات تیراندازی ماده تفنگ بادی ۱۰ متر R۲ ایستاده در مرحله مقدماتی برگزار شد. در این رقابت رقیه شجاعی بانوی ملی‌پوش ایران با ۲۰ حریف از کشورهای اسلواکی، چین، اوکراین، کره جنوبی (۲ نفر)، چین (۲نفر) ، سوئد، تایلند (۲ نفر)، لهستان، اندونزی، آلمان، استرالیا، ترکیه (۲ نفر) ، آمریکا، هند و بریتانیا (۲ نفر) رقابت کرد.

شجاعی در این مسابقه که در مرکز تیراندازی آساکا برگزار شد و هر تیرانداز ۶۰ تیر را شلیک کرد، ۶۲۴.۱ امتیاز به ثبت رساند و در رده پنجم قرار گرفت و موفق به صعود به فینال شد.

از میان ۲۱ تیرانداز شرکت کننده و علاوه بر شجاعی، نمایندگان اسلواکی، کره جنوبی، اوکراین، چین (۲ نفر)، هند و سوئد جواز صعود به فینال را کسب کردند.

فینال این مسابقات از ساعت ۱۱ به وقت محلی (۶:۳۰ به وقت تهران) آغاز خواهد شد.