عراق می تواند به جام جهانی صعود کند
عراق می تواند به جام جهانی صعود کند

  اسطوره فوتبال عراق براین باور است که این تیم می تواند به جام جهانی 2022 قطر راه پیدا کند هر چند که کار سختی پیش رو دارد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از الوطن، تیم ملی فوتبال عراق به مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2022 قطر راه پیدا کرده است ودر گروه […]

 

اسطوره فوتبال عراق براین باور است که این تیم می تواند به جام جهانی 2022 قطر راه پیدا کند هر چند که کار سختی پیش رو دارد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از الوطن، تیم ملی فوتبال عراق به مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2022 قطر راه پیدا کرده است ودر گروه A با تیم های ایران، کره جنوبی، لبنان، امارات و سوریه همگروه است.

یونس محمود، اسطوره فوتبال عراق گفت: ما در گروه بسیار متوازنی قرار داریم. باید به خوبی خود را آماده دیدارهای پیش رو کرد و تیم با نهایت آمادگی به میدان رود. دیدار نخست بسیار مهم خواهد و باید پیروزی شد.

او ادامه داد: ما کار آسانی پیش رو نخواهیم داشت اما می توانیم به جام جهانی راه پیدا کنیم. در درجه نخست باید یک مربی در سطح ممتاز برای جایگزینی کاتانچ انتخاب شود.

از کی روش و زاکرونی به عنوان دو گزینه هدایت تیم ملی فوتبال عراق یاد شد که ظاهرا هر دو مربی پاسخ منفی دادند و به همین خاطر باید منتظر معرفی گزینه های دیگر بود.