عملیات انتحاری فرناندز مقابل رئال
عملیات انتحاری فرناندز مقابل رئال
دروازه بان تیم لوانته برای نجات دروازه تیمش در واپسین دقایق بازی امشب برابر رئال مادرید، کار قرمز را با جان خریده و اخراج شد.

به گزارش “حاشیه ورزش “، دیدار تیم های لوانته و رئال مادرید یکی از زیباترین بازی های امشب فوتبال اروپا بود؛ جایی که شاگردان آنجلوتی خیلی زود مقابل میزبان شان به گل رسیدند اما در ادامه بازی، با دریافت دو گل چهره بازنده به خود گرفتند. رئالی ها اما موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند اما لوانته با زدن گل سوم، نشان داد که عزم خود را برای کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی جزم کرده است. البته این پایان کار نبود و رئالی ها در دقیقه 85 با گل زیبای وینیسیوس جونیور دوباره بازی را به تساوی کشاندند.

 

 

آیتور فرناندز، دروازه بان تیم لوانته پیش از دریافت گل سوم با دو عکس العمل پی در پی دروازه تیمش را نجات داده بود اما روی ضربه فنی و زیبای جونیور تنها یک تماشاگر بود تا این بازیکن برزیلی در عرض 10 دقیقه موفق به دبل شود. دو دقیقه از این گل نگذشته بود که وینیسیوس جونیور روی پاس بلند رودریگو می رفت سومین گل را هم وارد دروازه لوانته کرده و یک هت تریک بیادماندنی را در ورزشگاه سیوداد والنسیا رقم بزند؛ خروج به موقع دروازه بان حریف اما این اجازه را به مهاجم برزیلی رئالی ها نداد؛ البته این خروج به قیمت اخراج فرناندز تمام شد.

 

 

 

آیتور فرناندز که نمی خواست در دقایق پایانی برای بار چهارم دروازه خود را باز شده ببیند، بعد از اینکه روی غفلت مدافعان تیمش، مهاجم رئال را صاحب توپ دید، به سرعت از دروازه خارج شده و با ترک محوطه جریمه با یک تکل بلند، توپ را نشانه رفت اما یک جای عملیات نجات دروازه بان لوانته اشکال داشت چرا که توپ در حین تکل زدن به دست او برخورد کرد و همین موضوع کافی بود تا داور با توقف بازی، کارت قرمز مستقیم را به او نشان دهد.

با توجه به اینکه لوانته هر 5 تعویض خود را انجام داده بود، امکان حضور دروازه بان دوم این تیم در دقایق باقی مانده وجود نداشت و به همین دلیل یکی از بازیکنان داخل زمین، دستکش به دست شده و درون دروازه ایستاد؛ این بازیکن روبن وزو، مدافع پرتغالی لوانته بود که به عنوان جایگزینِ دروازه بان اخراجی تیمش درون دروازه ایستاد و خوش شانس بود که در اندک دقایق باقی مانده توپ خطرناکی به سمت دروازه اش نیامد تا کار با حساب سه بر سه به پایان برسد.