غلامپور: به خاطر رفتارم در داربی عذرخواهی می‌کنم
غلامپور: به خاطر رفتارم در داربی عذرخواهی می‌کنم

مربی دروازه‌بان‌های استقلال بابت رفتار خودش در داربی ۹۵، عذرخواهی کرد. به گزارش حاشیه ورزش، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به تخلفات داربی ۹۵ پایتخت از صبح امروز (پنج‌شنبه) در محل فدراسیون برگزار شد. در این جلسه مهدی ترابی و فرشاد فرجی از پرسپولیس و بهزاد غلامپور و محمد نادری از استقلال حضور […]

مربی دروازه‌بان‌های استقلال بابت رفتار خودش در داربی ۹۵، عذرخواهی کرد.

به گزارش حاشیه ورزش، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به تخلفات داربی ۹۵ پایتخت از صبح امروز (پنج‌شنبه) در محل فدراسیون برگزار شد. در این جلسه مهدی ترابی و فرشاد فرجی از پرسپولیس و بهزاد غلامپور و محمد نادری از استقلال حضور داشتند.

بهزاد غلامپور بعد از حضور در جلسه، در جمع اصحاب رسانه گفت: فکر می‌کنم جلسه خوب و دوستانه‌ای با حضور دوستان پرسپولیس بود. یک موقعی آدم عصبانی می‌شود و الان هم جا دارد عذرخواهی کنم. کارمان کاملا اشتباه بود و آن را تایید نمی‌کنیم. فضای کمیته انضباطی دوستانه و صمیمانه بود. رفتار خوبی با ما داشتند. بحث خوبی با بچه‌های پرسپولیس داشتیم. هر رایی هم بدهند ما تابع آن هستیم.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال درباره رفتار خود در داربی ۹۵ گفت: آن رفتار را رد می‌کنم. یک لحظه عصبانی شدم اما حرکتم اینطور نبود که حتما به بازیکن و مربی حریف آسیب بزنم. در هر صورت آن اتفاق را محکوم می‌کنم.