غیبت حسینی برای پرسپولیس مشکل‌ساز نیست
غیبت حسینی برای پرسپولیس مشکل‌ساز نیست
مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن انتقاد از جرایم سنگین مالی برای باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دنبال منبع مالی جدید برای کسری بودجه هایش است.

محمد نصرتی در گفتگو با حاشیه ورزش ، در خصوص اعتراض هواداران پرسپولیس به آرای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت چند بازیکن این تیم نظیر سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی گفت: من در آن صحنه‌های درگیری مربوط به بازی‌های پرسپولیس با سپاهان و استقلال در اصفهان و تهران نبودم. تنها چیزی که می دانم اتمسفر هر بازی به خاطر حساسیت جدول باعث بروز هیجانات و اشتباه لحظه‌ای می‌شود. بازیکن فوتبال نباید برای هر خطایی سمت داور رفته و اعتراض کند.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره جرایم مالی کمیته انضباطی علیه تیم‌های پرسپولیس، استقلال و سپاهان اصفهان افزود: وقتی اعداد و ارقام را دیدم واقعاً شوکه شدم. این مبالغ هم برای بازیکن و هم برای باشگاه بسیار هنگفت است. نباید چنین شرایطی را برای تیم‌ها ایجاد کرد. به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال می‌خواهد منبع مالی جدید خود را از باشگاه پرسپولیس تأمین کند که اینقدر این باشگاه را جریمه کرده است.

او که سابقه بازی در قلب دفاع سرخپوشان را دارد راجع به غیبت سیدجلال حسینی در دفاع میانی این تیم برای دیدار با ذوب آهن تصریح کرد: پرسپولیس متکی به فرد نیست. این تیم قطعاً مشکلی برای بازی با ذوب آهن نخواهد داشت. کافی است مدافعان پرسپولیس حواس خود را برای دفاع در هنگام ضد حملات ذوب آهن جمع کنند.

نصرتی ادامه داد: ذوب آهن علاقه زیادی به حفظ توپ در زمین خودی و سپس استفاده از ضد حمله دارد. پرسپولیس نباید فریب بازی بسته آنها را بخورد. ذوبی ها در ضد حمله خطرناک هستند.

مدافع پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران درباره رقابت پرسپولیس و سپاهان در بالای جدول برای قهرمانی خاطرنشان کرد: دیگر بازی‌های حساس هر دو تیم فرا رسیده و تک تک امتیازات کوکِ دوخت لباس‌های قهرمانی آنها را می‌زند. شایستگی هر دو تیم بالاست اما پرسپولیس واقعاً مقتدرانه بازی می‌کند. به نظرم یحیی گل محمدی نشان داده مربی موفقی است و می‌تواند این تیم را بار دیگر به قهرمانی برساند.

فدراسیون با جریمه پرسپولیس دنبال تامین بودجه است/ یحیی کاربلد است