فوتسال باشگاه های آسیا جایی در تقویم کنفدراسیون ندارد
فوتسال باشگاه های آسیا جایی در تقویم کنفدراسیون ندارد

سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت: با انتشار تقویم مسابقات فوتسال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، زمانی برای برگزاری بازی های جام باشگاه های آسیا در نظر گرفته نشده است. به گزارش حاشیه ورزش، برای دومین سال پیاپی کنفدراسیون فوتبال آسیا قید برگزاری بازی های فوتسال جام باشگاه های آسیا را زد. این در حالی است […]

سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت: با انتشار تقویم مسابقات فوتسال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، زمانی برای برگزاری بازی های جام باشگاه های آسیا در نظر گرفته نشده است.

به گزارش حاشیه ورزش، برای دومین سال پیاپی کنفدراسیون فوتبال آسیا قید برگزاری بازی های فوتسال جام باشگاه های آسیا را زد. این در حالی است که مس سونگون در دو سال اخیر به عنوان قهرمان ایران فرصت حضور در این مسابقات و کسب عنوان قهرمانی را از دست داده است. در واقع همه گیری ویروس کرونا باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا قید برگزاری این بازی ها را بزند.

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال در این خصوص به حاشیه ورزش گفت: در تقویمی که ای اف سی اعلام کرده و مطابق مصوبه کمیته فوتسال آسیا هست، تاریخ جدید مقدماتی جام ملت های فوتسال آسیا در فرودین ۱۴۰۱ و مرحله نهایی جام ملتهای فوتسال آسیا مهر ۱۴۰۱ اعلام شده و اشاره ای به مسابقات جام باشگاه های آسیا نکرده است و طبق این روال برای دومین سال مسابقات جام باشگاه های آسیا برگزار نخواهد شد.