فیل فودن تا ۲۰۲۷ با سیتی تمدید کرد
فیل فودن تا ۲۰۲۷ با سیتی تمدید کرد
ستاره جوان منچسترسیتی قرارداد خود را با این تیم تا سال ۲۰۲۷ تمدید کرد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از دیلی میل، قرارداد قبلی این بازیکن ۲۲ ساله با سیتی در سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسید ولی اکنون بعد از چند فصل درخشان زیر نظر پپ گواردیولا توانست قرارداد خود را با این تیم تمدید کند. چهار عنوان قهرمانی لیگ و یک جام حذفی از جمله افتخارات فودن در منچسترسیتی است.

باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد فیل فودن قرارداد جدیدی را امضا کرده است که او را تا سال ۲۰۲۷ در سیتی نگه می‌دارد. این بازیکن ۲۲ ساله در فصول اخیر به عنوان یک بازیکن حیاتی برای پپ گواردیولا ظاهر شده و احتمالا در جام جهانی نیز بازیکن ثابت گرت ساوت گیت خواهد بود.

فودن بعد از تمدید قرارداد به وب‌سایت باشگاه گفت: سخت است بگویم چقدر خوشحالم. من در تمام عمرم هوادار سیتی بوده‌ام. سال‌ها اینجا تمرین کرده‌ام و خوشحالم که در چند سال دیگر هم در سیتی خواهم ماند. من در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده‌ام و بسیاری از این پیشرفت را مدیون پپ و کادفوتبال

رش هستم که هر روز من را در زمین راهنمایی می‌کنند.

فودن که به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ برتر در دو سال اخیر انتخاب شد، در این فصل در تمام رقابت‌ها هفت گل و سه پاس گل به ثمر رسانده است. سیتی که با ۲۳ امتیاز از ۹ بازی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد، یکشنبه در دیداری حساس به مصاف لیورپول رده دهمی خواهد رفت.

 

 

منبع ایسنا

  • منبع خبر : ایسنا