فینالیست شدن والیبال ساحلی ایران در مسابقات زیر 19 سال آسیا
فینالیست شدن والیبال ساحلی ایران در مسابقات زیر 19 سال آسیا

تیم‌ والیبال ساحلی زیر ۱۹ سال الف ایران با شکست تایلند “دو” میزبان مسابقات قهرمانی آسیا، برای نخستین بار به دیدار نهایی این رقابت‌ها راه یافت. به گزارش حاشیه ورزش، مرحله نیمه‌نهایی سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۱۹ سال آسیا امروز (سه‌شنبه) با دو دیدار در تایلند پیگیری شد. تیم والیبال ساحلی […]

تیم‌ والیبال ساحلی زیر ۱۹ سال الف ایران با شکست تایلند “دو” میزبان مسابقات قهرمانی آسیا، برای نخستین بار به دیدار نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

به گزارش حاشیه ورزش، مرحله نیمه‌نهایی سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۱۹ سال آسیا امروز (سه‌شنبه) با دو دیدار در تایلند پیگیری شد.

تیم والیبال ساحلی الف ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده –  علی قربان‌پسندی) در این مرحله به مصاف تایلند “دو” رفت و دو بر صفر این تیم را شکست داد و به دیدار نهایی صعود کرد.

خاکی‌زاده و قربان‌پسندی در دو ست متوالی و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۳ حریف خود را شکست دادند تا نماینده ایران برای نخستین بار به دیدار نهایی این رقابت‌ها راه یابد. در دو دوره گذشته این مسابقات، ایران موفق به کسب مقام سومی شده بود.

در دیگر مسابقه همزمان نیز تیم تایلند “یک” موفق به شکست قزاقستان “یک” شد تا حریف تیم ایران “یک” در مرحله ‌نهایی شود. تایلندی‌ها با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۶ حریف قزاق خود را شکست دادند.

مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۱۹ سال آسیا عصر امروز (سه‌شنبه) با دو دیدار پیگیری خواهد شد.

در دیدار رده‌بندی که از ساعت ۱۵ به وقت تایلند و ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران شروع می‌شود، تیم‌های قزاقستان یک و تایلند دو برای کسب عنوان سومی رقابت‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند.

در دیدار نهایی نیز تیم‌های تایلند یک و ایران یک برای کسب جام قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت که این مسابقه از ساعت ۱۶ به وقت تایلند و ۱۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران آغاز می‌شود.