لحظه‌ای که غفور خود را بخاطرش نمی‌بخشد
لحظه‌ای که غفور خود را بخاطرش نمی‌بخشد
ملی پوش باتجربه والیبال ایران در کسب یکی از حساس ترین امتیازات دوران ورزشی اش ناکام بود.

به گزارش حاشیه ورزش، تیم ملی والیبال ایران در دوئل با ژاپن برای صعود به مرحله حذفی بازی های المپیک کار را به حریف خود واگذار کرد. شاگردان آلکنو در مسابقه ای هیجان انگیز و نفس گیر با حساب سه بر دو مغلوب ژاپن شدند.

تیم ملی ایران بعد از اینکه نتوانست پیروزی را در ست چهارم مال خود کند، کار به ست پنجم کشید؛ جایی که ژاپن با ایجاد یک فاصله امتیازی مطمئن در مسیر کسب پیروزی قرار گرفت. کسب امتیاز در این لحظات بسیار سخت شده بود و ژاپنی ها به بهترین شکل ممکن سرویس می زدند.

محمد موسوی در امتیازات پایانی دو سرویس بسیار خوب زد که فاصله امتیازی به حداقل برسد. در امتیاز 13-12، روی سرویس موسوی بود که ژاپنی ها بازهم در دریافت به دردسر افتادند تا توپ در زمین ایران فرود بیاید. حمله تیم ملی با ضربه امیر غفور همراه بود؛ ضربه ای که مقابلش یک دفاع حضور داشت اما یار باتجربه تیم ملی نتوانست این امتیاز مهم را برای تیم ملی کسب کند و برگشت همین ضربه به امتیاز 14 ژاپن انجامید و ایران شانس به تساوی کشیدن کار در بهترین زمان ممکن را از دست داد.

گزارشگر بازی از شبکه سه در واکنش به این ضربه امیر غفور با شگفتی عقیده داشت که امیر غفور نباید به خاطر از دست دادن این ضربه که مقابلش یک مدافع را می دید، خود را ببخشد. البته باید این واکنش را ناشی از هیجان بالای مسابقه در آن لحظات نیز بدانیم هر چند خود غفور بی شک، بیشترین حسرت را بابت از دست دادن آن موقعیت طلایی می خورد.

  • منبع خبر : ورزش سه