لواندوفسکی:ازین بهتر خواهیم شد
لواندوفسکی:ازین بهتر خواهیم شد
رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ از بازگشت هواداران به استادیوم ها خوشحال شده است.

به گزارش “حاشیه ورزش“، به ثمر رساندن دو گل و ارسال یک پاس گل از سوی رابرت لواندوفسکی بدان معنا بود که بایرن مونیخ 1-3 دورتموند را مغلوب کرده و به عنوان قهرمانی سوپرجام آلمان دست می یابد. این ستاره 33 ساله و لهستانی در پایان مسابقه مدعی شد بایرن مونیخ می تواند در ادامه فصل عملکردی بهتر از این هم ارائه بدهد.

رابرت لواندوفسکی گفت: “کسب این عنوان قهرمانی برای من معانی زیادی دارد. شاهد دیداری تماشایی با حضور هواداران در استادیوم بودیم و هر دو تیم حملات زیادی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند.

ما می توانیم حتی بهتر از این هم در ادامه فصل بازی کنیم، اما نباید فراموش کرد هنوز در ابتدای فصل قرار داریم. ما از این کسب این عنوان لذت خواهیم برد، اما نگاه باشگاه رو به آینده است. من واقعا دلم برای بازی مقابل هواداران تنگ شده بود. این اتفاق برایم شیرین و احساسی و همیشه یک حس خاص است.”

لئون گورتزکا، هافبک بایرن مونیخ نیز در ادامه اضافه کرد: “فضای حاکم در استادیوم فوق العاده بود و من واقعا از بازی کردن دوباره در جمع هواداران لذت بردم. دورتموند نشان داد که تیم بزرگی است. ما می خواستیم کیفیت خود را در این بازی مهم نشان دهیم و این کار را به خوبی انجام دادیم. در نهایت ما شایسته برنده شدن و کسب عنوان قهرمانی بودیم.”