لیگ بیست و سوم را فراموش نمی‌کند
لیگ بیست و سوم را فراموش نمی‌کند
مهاجم جوان گل‌گهر فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت.

حاشیه ورزش:سعید سحرخیزان بازیکن جوان گل‌گهر سیرجان فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و در اولین فصلی که به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفت توانست نمایش خوبی ارائه کند.

سحرخیزان در طول فصل 8 گل و 3 پاس گل به نام خودش ثبت کرد تا با 11 تاثیرگذاری مستقیم در کنار روبرتو تورس موثرترین بازیکن این تیم باشد و در اولین سال حضور در گل‌گهر به بازیکنی کلیدی برای این تیم تبدیل شود.

مهاجم جوان گل‌گهر در لیست امیر قلعه‌نویی برای بازی با هنگ‌کنگ و ازبکستان قرار نگرفت اما در سن و سالی قرار دارد که با ادامه درخشش در مسابقات باشگاهی شانس بالایی برای حضور در تیم ملی بزرگسالان، حضور موثر در تیم ملی امید و درخشش در هر دو رده ملی را خواهد داشت.

فصل برای این بازیکن 20 ساله هنوز به پایان نرسیده و در مسابقات جام حذفی همراه با گل‌گهر به میدان خواهد رفت و می‌تواند با درخشش در این مسابقات زمینه قهرمانی گل‌گهر را فراهم کند و فصل رویایی‌اش را تکمیل کند.

سعید سحرخیزان در ابتدای فصل پیشنهادهای زیادی داشت اما باشگاه گل‌گهر را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرد و این تصمیم فرصت حضور به عنوان بازیکن ثابت را به این بازیکن داد و او از این فرصت به خوبی استفاده کرد و یکی از ستاره‌های لیگ بیست و سوم بود.

سپاهان و گل‌گهر 26 خرداد در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم خواهند رفت.

  • منبع خبر : ورزش سه