ماتراتزی: دوست دارم مسی جام را بالای سر ببرد
ماتراتزی: دوست دارم مسی جام را بالای سر ببرد
مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا تاکید کرد که دوست دارد آرژانتین در دیدار فینال جام جهانی برابر فرانسه به پیروزی دست پیدا کند تا مسی جام را بالای سر ببرد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، تا آغاز فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تنها یک روز دیگر باقی مانده است. در بازی پایانی تیم ملی فوتبال آرژانتین به مصاف فرانسه خواهد رفت و بسیاری منتظر هستند تا مسی در آخرین جام جهانی خود به قهرمانی دست پیدا کند.

مارکو ماتراتزی، مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا هم یکی از کسانی است که دوست دارد آرژانتین پیروزی این بازی حساس شود. او گفت: به نظرم آرژانتین و فرانسه شانس مساوی برای قهرمانی دارند. من براین باور هستم که مسی شایسته قهرمانی در جام جهانی است. او با نمایش درخشان خود میلیون ها نفر را خوشحال کرده است و منبع الهام برای بسیاری بوده است. به همین خاطر من دوست دارم که آرژانتین در فینال به پیروزی دست پیدا کند تا مسی جام را بالای سر ببرد.

او درباره غیبت ایتالیا در این جام گفت: خب طبیعی است که بسیار ناراحت باشم. حضور ایتالیا در این رقابت‌ها می‌توانست جذابیت زیادی به جام بدهد. حتی از نظر هواداران هم این جام هواداران ایتالیا را کم داشت.

ماتراتزی در جام جهانی ۲۰۰۶ تیم ملی فوتبال ایتالیا را همراهی کرد و توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد. در آن رقابت بزرگ شاهد یکی از جنجالی ترین صحنه‌های تاریخ جام جهانی بودیم که ماتراتزی به همراه زیدان در آن ایفای نقش داشتند که البته هم چیز به سود این مدافع جنجالی به پایان رسید.