مارتینس: داور دیوانه بود
مارتینس: داور دیوانه بود
سنگربان تیم ملی فوتبال آرژانتین بعد از پیروزی برابر هلند به انتقاد از داور اسپانیایی پرداخت.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از بی تی اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین در ضربات پنالتی با درخشش ایمیلیانو مارتینس برابر هلند به پیروزی دست پیدا کرد و راهی نیمه نهایی شد.

سنگربان آرژانتین بعد از بازی به انتقاد ازداوری بازی پرداخت و گفت: واقعا نمی‌دانم که داور بازی چه می‌خواست. فکر می‌کنم که او می‌خواست که هلند گل دوم را به ثمر برساند و به همین خاطر ۱۰ دقیقه وقت اضافه گرفت. صادقانه بگویم که او تاکنون بدترین داور بوده است. این داور دیوانه بود. او بسیار مغرورانه برخورد می‌کرد. داور بسیار بد با بازیکنان صحبت می‌کرد. از زمانی که اسپانیا حذف شد به نظرم آنها به دنبال حذف ما هم هستند.

سنگربان آرژانتین به انتقاد از لوئیس فان خال هم پرداخت و گفت: شنیدم که فان خال گفته بود که هلند در زدن ضربات پنالتی تخصص دارد و اگر بازی به پنالتی کشیده شود پیروز می‌شوند. به نظرم او اکنون باید دهانش را ببندد و سکوت کند.

او درباره بازی گفت: بازی سختی بود. به نظرم ما تیم برتر بودیم و کنترل توپ و میدان را در دست داشتیم. با دو گل پیش افتادیم اما بازی با تساوی به پایان رسید. در نهایت پیروز شدیم و اکنون از این پیروزی و صعود بسیار خوشحال هستیم. امیدوارم که دیگر با این داور مواجه نشویم.