مجمع انتخاباتی کنفدراسیون کبدی آسیا برگزار می‌شود؟
مجمع انتخاباتی کنفدراسیون کبدی آسیا برگزار می‌شود؟
دبیر فدراسیون کبدی گفت: برای برگزاری مجمع انتخاباتی کنفدراسیون آسیا منتظر پاسخ فدراسیون جهانی هستیم.

به گزارش حاشیه ورزش ، قرار است مجمع انتخاباتی کنفدراسیون کبدی آسیا به میزبانی ایران برگزار شود اما هنوز زمان برگزاری این اجلاس مشخص نیست. در حال حاضر عباس خواجه اورسجی رییس فدراسیون ایران سرپرستی کنفدراسیون آسیا را بر عهده دارد. به گفته دبیر فدراسیون کبدی، ایران چند تاریخ پیشنهادی را اعلام کرده و اکنون منتظر پاسخ فدراسیون جهانی است.

البته پیش از این اورسجی از میزبانی انتخابات فدراسیون جهانی در ایران خبر داده بود که این مجمع در دوبی انجام شد.

عباس فرهمندمهر در خصوص زمان و محل برگزاری انتخابات کنفدراسیون کبدی آسیا به ایسنا اظهار کرد: ما آمادگی خود مبنی بر برگزاری انتخابات را به فدراسیون جهانی اعلام کردیم و چند تاریخ پیشنهادی هم به صورت مکتوب برای آنها ارسال کرده‌ایم اما چون بازی‌های آسیایی به تعویق افتاد کمی برنامه‌ها تغییر کرد.

دبیر فدراسیون کبدی در ادامه گفت: طبق آخرین خبری که دارم منتظر پاسخ فدراسیون جهانی هستیم تا تاریخ انتخابات را اعلام کنند. این انتخابات قطعا در ایران برگزار خواهد شد و فقط زمان برگزاری آن مشخص نیست. اکنون بحث میزبانی‌ها هم مطرح است. قرار است ما دوره تربیت مربی و مدرس جهانی را داشته باشیم. منتظر هستیم اگر این اجلاس در ایران برگزار شد دوره مربیگری هم همزمان با این اجلاس برگزار شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کاندیداهای پست ریاست فدراسیون آسیایی مشخص هستند، گفت: تا اکنون کسی اعلام کاندیداتوری نکرده و فقط ایران است. البته بعد از اعلام دقیق تاریخ برگزاری انتخابات، کاندیداها در تاریخ مشخص (۱۵ روز یا یک ماه تا برگزاری) ثبت نام خواهند کرد.

فرهمندمهر در ادامه گفت: ما سه تاریخ پیشنهادی برای برگزاری اجلاس دادیم که این پیشنهادها مربوط به یک ماه آینده، یک ماه و نیم آینده و دو ماه آینده است. منتظر خبر هستیم. رییس فدراسیون جهانی کمی به خاطر لغو بازی‌های آسیایی و تغییر برنامه‌ها روی تاریخ نهایی به نتیجه نرسیده است. باید تاریخی باشد که همه کشورهای عضو بتوانند در آن تاریخ حضور داشته باشند.