محمدخانی‌: عراقی‌ها از ایران می‌ترسند
محمدخانی‌: عراقی‌ها از ایران می‌ترسند
پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید تیم ملی ایران می‌تواند برابر عراق به برتری برسد.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش، درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در سه دیدار قبلی خود اظهار کرد: با تحولی که در تیم ملی شک گرفته، تیم ملی با روحیه بسیار خوب در این مسابقات حضور داشت و توانست بازی‌های بسیار خوبی به نمایش بگذارد و برابر رقبا با تعداد گل زیاد به برتری برسد.

وی افزود: برتری پر گل برابر هنگ‌کنگ، بحرین و کامبوج نشان می‌دهد تیم ملی با انگیزه زیادی وارد این مسابقات شده و روی کارهای هجومی برنامه بسیار خوبی دارد. همین گل‌های زیاد در دل تیمی مثل عراق ترس می‌اندازد و باعث می‌شود بازیکنان این تیم با استرس برابر ما بازی کنند.

وی در ادامه گفت: تیم ملی فوتبال ایران نسل بسیار خوبی را در اختیار دارد و بازیکنان بسیار خوبی در تیم هستند و این موضوع دست کادر فنی را روی نیمکت باز گذاشته است. به نظر من تیمی موفق است که علاوه بر ۱۱ بازیکن خوب، نیمکت قوی داشته باشد تا بازیکنان جانشین در زمان ورودشان به زمین بتوانند جریان بازی را تغییر دهند. در تیم ملی ما الان این اتفاق رخ داده و کادر فنی از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد و هر زمانی هر کدام را به زمین می‌فرستد، کیفیت مطلوبی از خود ارائه می‌دهد.

او در ادامه درباره بازی ایران برابر عراق هم گفت: برای این بازی باید برای برد وارد زمین بشویم و از همان ابتدا کار را هجومی آغاز کنیم تا برابر این رقیب به برتری برسیم. من مطمطئنم ما می‌توانیم عراق را شکست دهیم چون بازیکنان ما یک سر و گردن از بازیکنان عراق بهتر هستند.

محمدخانی همچنین گفت: بازی‌های ایران و عراق در سال‌های اخیر همیشه حساس بوده اما فوتبال ما نسبت به فوتبال عراق برتری دارد و می‌تواند برابر این تیم به پیروزی برسد. اگر بازیکنان محکم و با تمرکز بازی کنند، قطعا پیروز خواهیم شد.