محمدی: نویدکیا جوان است اما کارش را هم بلد است/ تیم‌های بزرگ حواشی زیادی دارند
محمدی: نویدکیا جوان است اما کارش را هم بلد است/ تیم‌های بزرگ حواشی زیادی دارند

بازیکن سابق سپاهان گفت: آنقدری که همه چشم‌ها و نظرات روی سپاهان است، ممکن است روی تیم‌های دیگر نباشد و در کل حواشی تیم‌های بزرگ زیاد است و مهم این است که چگونه آن را کنترل کنند. عباس محمدی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش، درباره عملکرد سپاهان در هفته‌های گذشته اظهار کرد: بهترین کاری که […]

بازیکن سابق سپاهان گفت: آنقدری که همه چشم‌ها و نظرات روی سپاهان است، ممکن است روی تیم‌های دیگر نباشد و در کل حواشی تیم‌های بزرگ زیاد است و مهم این است که چگونه آن را کنترل کنند.

عباس محمدی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش، درباره عملکرد سپاهان در هفته‌های گذشته اظهار کرد: بهترین کاری که برای سپاهان می‌شد انجام داد، بازگشت ساکت و محرم نویدکیا بود. آن‌ها قبلا هم امتحان‌شان را پس دادند و خداراشکر اکنون هم دوباره به مسیر خودشان برگشتند. همه می‌گفتند بالای سر سپاهان باید یک مربی بزرگ باشد و نویدکیا برای این سمت جوان است اما من همیشه از این انتخاب حمایت کردم و ان‌شاءالله که به نویدکیا زمان داده شود. او جوان است اما کارش را بلد است.

او با بیان این‌که همیشه به این تیم سپاهان امیدوار بودم، گفت: این تیم روز به روز بهتر می‌شود. نویدکیا در روزهای جوانی‌اش هم فوتبال هجومی دوست داشت و اکنون هم تفکراتش در تیم پیاده شده است. بازیکنان هم به خوبی دارند تفکرات مربی را در زمین اجرا می‌کنند و سپاهان کم کم به یک تیم تمام هجومی تبدیل می‌شود و نتیجه‌اش هم همین می‌شود که در بازی گذشته توانستند 5 گل به ثمر برسانند. این موفقیت دور از دسترس و دور از انتظار نبود و امیدوارم بهترین اتفاقات برای این تیم رخ دهد.

بازیکن سابق سپاهان در رابطه با حواشی اخیر که برای سپاهانی‌ها اتفاق افتاد، عنوان کرد: آدم‌های ضعیف و تیم‌های ضعیف دور و برشان هیچ صحبتی نیست اما تیم‌هایی که همیشه حواشی دور و برشان زیاد است تیم‌های قوی هستند. خیلی‌ها دوست ندارند این تیم‌ها را بالا ببینند و همیشه دور و بر سپاهان، استقلال و پرسپولیس این حواشی وجود دارد. مهم این است که تیم‌های بزرگ حواشی‌شان بزرگ و زیاد است اما باید این حواشی را کنترل کنند و به سلامت از سد این حواشی بگذرند.

او اضافه کرد: آنقدری که همه چشم‌ها و نظرات روی سپاهان است، ممکن است روی تیم‌های دیگر نباشد و در کل حواشی تیم‌های بزرگ زیاد است و مهم این است که چگونه آن را کنترل کنند و از این مانع بگذرند تا تیم ضربه نخورد. حواشی خواسته یا ناخواسته بالاخره درست می‌شود. باز هم می‌گویم مهم مدیریت این حواشی است تا مسائلی که همیشه در فوتبال ایران است کمتر در این تیم‌های بزرگ اتفاق بیفتد. تیم باید تمرکزش را روی نتیجه گرفتن و بازگشت به بازی‌ها بگذارد.

محمدی درباره هفته‌های پیش رو و پایانی سپاهان گفت: همان ابتدای فصل گفتم سپاهان می‌تواند قهرمان لیگ شود اما این کار ساده نیست و برای قهرمانی ممکن است موانع زیادی سد را یک تیم قرار بگیرد. بازیکنان باید تمرکز داشته باشند و تمام تمرکز تیم و باشگاه فقط روی مسائل فنی و نتیجه گرفتن تیم باشد. ان‌شاءالله انسجام حفظ می‌شود و به نظر من با این شرایط سپاهان می‌تواند مدعی اول قهرمانی باشد.