مدالم را تقدیم به مردم و مربی ام می‌کنم
مدالم را تقدیم به مردم و مربی ام می‌کنم

ورزشکار طلایی پرش طول کاروان سردار دلهای در پارالمپیک توکیو علیرغم زدن رکوردش در این رقابت‌ها از اینکه نتوانسته رکورد بهتری بزند ابراز تأسف کرد. به گزارش حاشیه ورزش امیر خسروانی ورزشکار پرش طول  کلاس T12 کاروان ایران در پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو که با رکورد   ٧.٢١ به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت گفت: می […]

ورزشکار طلایی پرش طول کاروان سردار دلهای در پارالمپیک توکیو علیرغم زدن رکوردش در این رقابت‌ها از اینکه نتوانسته رکورد بهتری بزند ابراز تأسف کرد.

به گزارش حاشیه ورزش امیر خسروانی ورزشکار پرش طول  کلاس T12 کاروان ایران در پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو که با رکورد   ٧.٢١ به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت گفت: می توانستم رکورد بهتری بزنم. متاسفانه ٢٠ روز قبل از پارالمپیک از ناحیه‌ی آشیل پا دچار مصدومیت شدم و آهو شد نتوانم رکورد بهتری ثبت کنم.

وی ادامه داد: پرش ٧.٢١ رکوردی نبود که دنبالش بودم. ان‌شاءالله در آینده تلاش میکنم که رکورد های بهتری ثبت کنم.

خسروانی با بیان اینکه به کسب مدال طلا فکر می‌کرده است، افزود: هرچند در برآوردها مدال برنز را برایم پیش بینی کرده بودند اما من با تمرکز و تمرین ذهنی می‌دانستم می‌توانم طلا بگیرم.

خسروانی تاکید کرد: رقیب اصلی من ورزشکار ازبک بود که نتوانست رکورد خودش را بزند. او در پنج مسابقه قبلی جدی ترین رقیبم بوده است.