مربی کشتی‌فرنگی: گرایی تفکر برنده شدن داشت
مربی کشتی‌فرنگی: گرایی تفکر برنده شدن داشت
مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: گرایی تا ثانیه‌های آخر باور داشت که می‌تواند برنده باشد و فن سنجاب پرنده را به خوبی اجرا کرد.

به گزارش حاشیه ورزش، «حبیب اله اخلاقی» پس از پیروزی «محمدعلی گرایی»  مقابل کشتی گیر کرواسی در بازی های المپیک توکیو بیان کرد: کشتی اول گرایی با کوبا خیلی نفس گیر بود . کشتی گیر کوبا خیلی پر زور بود و فشار زیادی  به او آورد. گرایی شش دقیقه در فشار بود.

او ادامه داد: حریف بعدی او را کاملا شناخته بودیم. محمد علی تایم دوم کاملاً رو به جلو حرکت می‌کرد و سه مرتبه هم داور به حریفش اخطار داد که مورد تایید قرار نگرفت. ثانیه های آخر خود او باور داشت که می‌تواند ببرد و فن سنجاب پرنده را اجرا کرد. او قبلا هم این فن را روی قهرمانان جهان اجرا کرده بود و خدا را شکر که در این کشتی هم موفق شد آن را به خوبی اجرا کند و در نهایت این کشتی نفس گیر و حساس به سود گرایی به پایان رسید.

اخلاقی در مورد حریف گرایی در مرحله نیمه‌نهایی کشتی فرنگی بازی المپیک توکیو نیز گفت: حریف او از مجارستان و نفر اول رنکینگ است، کشتی‌گیر باهوشی است اما این انتظار را داریم که محمد علی این کشتی را هم با قاطعیت برنده شود.

محمدعلی گرایی  ملی‌پوش وزن ۷۷ کیلوگرم ایران صبح امروز در مسابقات کشتی فرنگی بازی های المپیک با کسب ۲ پیروزی در برابر فرنگی کاران کوبا و کرواسی راهی مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات شد.

  • منبع خبر : ایرنا