مرد بازی‌های بزرگ قرمزهای محبوب شمال
مرد بازی‌های بزرگ قرمزهای محبوب شمال
کاپیتان نساجی حرکت جالبی در جریان پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان انجام داد.

حاشیه ورزش:

مهرداد عبدی همیشه برای نساجی مازندران پیام‌آور شادی بوده و هر زمان در بازی‌های سرنوشت‌ساز و بزرگ در ترکیب این تیم قرار گرفته، یک کار ویژه انجام داده که دیروز هم در جدال 6 امتیازی مقابل استقلال خوزستان و بازگشت به جمع 11 نفر اصلی تیمش توانست مثمر ثمر کار کند.

هافبک جنگنده و مازنی نساجی در روزی که تیمش نیاز مبرم به کسب پیروزی در اهواز برای عبور از سد استقلال خوزستان داشت تا امیدوارتر برای بقا در لیگ برتر شود، تمام نبردهای میانه زمین را برد و نگذاشت بازیکنان خلاق حریف موقعیت‌سازی چندانی داشته باشند.

مهرداد عبدی پس از اینکه در دیدار هفته بیستم لیگ برتر گل سرنوشت‌ساز و زیبایی در جریان پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل شمس‌آذر به ثمر رساند، در بازی هفته 24 برابر تراکتور هم در ترکیب قرار گرفت که بازهم توانستند به برتری برسند ولی دوباره از جمع نفرات اصلی دور شد تا اینکه دیروز مجددا از ابتدا به میدان رفت و یک برد دیگر کسب کردند.

2021737

شماره 6 نساجی که گل‌های حساسی در بازی صعودشان به لیگ برتر و فینال جام حذفی به ثمر رسانده بود، دیروز هم این شانس را داشت تا گل سوم تیمش مقابل استقلال خوزستان را از روی نقطه پنالتی بزند و در حالی که توپ را برداشته بود، با درخواست محمدرضا آزادی برای افزایش آمار گل‌هایش، با ازخودگذشتگی پنالتی را تحویل او داد تا گل سوم ثبت شود.

  • منبع خبر : ورزش سه