مسی شایسته توپ طلا نبود
مسی شایسته توپ طلا نبود
مسی شایسته توپ طلا ۲۰۲۱ نبود و باید این جایزه به لواندوفسکی می‌رسید.

به گزارش حاشیه ورزش ، لیونل مسی توانست عنوان بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۱ را به دست آورد تا برای هفتمین بار برنده توپ طلا شود.

لوتار ماتئوس مسی را شایسته توپ طلا در سال ۲۰۲۱ نمی داند. او گفت: صادقانه بگویم که از برنده شدن مسی بسیار تعجب کردم و دلیل این انتخاب را نمی‌دانم. با تمام احترام به مسی و هواداران او باید بگویم که در سال ۲۰۲۱ هیچ بازیکنی شایسته‌تر از لواندوفسکی به کسب توپ طلا نبود. فرانس فوتبال سال قبل این مراسم را برگزار نکرد این درحالی بود که لواندوفسکی همه عنوان‌ها را با بایرن به دست آورده بود.

او ادامه داد: اگر همه بازیکنان را در سال جاری با هم مقایسه کنیم خواهیم دید که لواندوفسکی بهتر از همه بود.او با زدن ۴۱ گل در بوندسلیگا یک رکورد بی‌نظیر از خود به جای گذاشت. لواندوفسکی چه در بوندسلیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت‌های ملی از همه بهتر بود. مسی با تیم ملی آرژانتین قهرمان کوپا آمه ریکا شد اما او در پاری سن ژرمن افت کرده است. کریم بنزما هم عملکرد خوبی داشت اما سال بدون جامی را تجربه کرد.

ماتئوس در پایان گفت: و اما محمد صلاح تنها در چند ماه اخیر بهتر ظاهر شده است. با وجود آنکه جورجینیو دو جام بزرگ کسب کرد اما در حد و اندازه‌های لواندوفسکی نبود. واقعا نمی‌دانم که چرا این جایزه به لواندوفسکی نرسید. هیچ بازیکنی شایسته‌تر از او نبود.