مس دوباره چهره مدعی گرفت
مس دوباره چهره مدعی گرفت
قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال فعالیت خود در نقل و انتقالات را آغاز کرد.

به گزارش حاشیه ورزش ، پس از حضور موفق گیتی پسند و کراپ الوند در فصل نقل و انتقالات این تیم مس سونگون بود که از قافله عقب افتاده بود به خصوص که مسلم اولاد قباد و محمد شجری دو بازیکن شاخص این تیم هم جدا شده و راهی تیم کراپ الوند شده بودند اما در نهایت کار تمدید قرارداد بازیکنان و جذب مهره های مود نظر در این تیم هم آغاز شد.

مدیران باشگاه اخیرا موفق به تمدید قرارداد علیرضا صمیمی، فرهاد فخیم، سعید مومنی، سالار آقاپور، محمد حسین درخشانی، علیرضا عسگری و حمزه کدخدایی شدند، ضمن اینکه با جذب حمید احمدی بازیکن سابق تیم خود که فصل گذشته در اواخر فصل توسط وحید شمسایی از گیتی پسند کنار گذاشته شد گام بزرگی در نقل و انتقالات برداشتند.

این تیم با ابوالقاسم عروجی ستاره سابق خود که به دلیل دوپینگ محروم بود هم به توافق رسید و این بازیکن را جذب کرد اما هنوز پرونده نقل و انتقالاتی این تیم بسته نشده و چند بازیکن دیگر هم در لیست حمید بی غم قرار دارند.

از سوی دیگر چون مس پیش از این در جذب بازیکن خارجی موفق بوده با توجه به لغو قانون منع جذب بازیکن خارجی در صورت نیاز این تیم نسبت به استفاده از بازیکنان خارجی باکیفیت اقدام خواهد کرد.