مشکلات بزرگ سد راه جدایی رونالدو و یوونتوس
مشکلات بزرگ سد راه جدایی رونالدو و یوونتوس
به رغم تمایل متقابل کریستیانو رونالدو و یوونتوس به جدایی، مشکلات متعددی بر سر راه این اتفاق وجود دارد که جدایی CR7 از بیانکونری را حداقل دراین تابستان غیرممکن می کند.

به گزارش “حاشیه ورزش“، در حالی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی وارد یک دوره سرنوشت ساز می شود، سوالی که هنوز باید به آن پاسخ داده شود این است که آیا کریستیانو رونالدو بازیکن این فصل یوونتوس خواهد بود یا خیر.

بیانکونری نیز از بحران اقتصادی در بالاترین سطح فوتبال اروپا در امان نبوده و آنها همچنان مشتاق هستند که دستمزد سالانه ۳۱ میلیون یورویی رونالدو را از از دوش خود بردارند و فوق ستاره پرتغالی نیز مایل به جدایی است.

با این حال موانع متعددی بر سر راه یوونتوس و کریستیانو رونالدو ظاهر وجود دارد، به این معنا که جدایی او در تابستان امسال بعید است.

روی آوردن رونالدو به رئال مادرید

در اواخر فصل ۲۱-۲۰۲۰، رونالدو به رئال مادرید رروی آورد تا شاید بتواند دوباره در باشگاه سابق خود بازی کند.

با این حال باشگاه بلافاصله این پیشنهاد را رد کرد و رئالی ها به طور کامل چشم به خرید کیلیان امباپه، مهاجم پاری سن ژرمن، دوخته بود.

مسی با انتقال به PSG درهای باشگاه پاریسی را بست

دومین گزینه ای که قبلاً محتمل به نظر می رسید، انتقال به پاری سن ژرمن بود که در ماه های گذشته هم به رونالدو و هم به لیونل مسی چشم داشت.

با این حال تصمیم آنها برای به خدمت گرفتن لیونل مسی به این معنی بود که ایده آوردن رونالدو به پارک دو پرنس غیرممکن شده است.

انتقال به یونایتد دود شد و به هوا رفت

در اوایل تابستان زمزمه هایی مبنی بر بازگشت رونالدو به منچستریونایتد نیز شنیده می شد، جایی که ستاره پرتغالی بین سالهای ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ از یک دوره شش ساله خیره کننده لذت برد.

اما شیاطین سرخ، به جای بازگرداندن کریستیانو به اولدترافورد، در درجه اول بر حل و فصل آینده پل پوگبا تمرکز کرده اند چرا که این بازیکن فرانسوی در سال پایانی قراردادش قرار دارد.

آخرین سال قرارداد او با یوونتوس

اگر چه یوونتوس رونالدو را به عنوان یکی از اعضای کلیدی تیم خود می بیند، اما مدیران یووه می دانند که رفتن CR7 باعث می شود مبلغ قابل توجهی آزاد شود تا به بازسازی موردنظر ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بیانکونری، از جمله خرید مانوئل لوکاتلی و میرالم پیانیچ کمک کند.

هر چند  عدم ارائه پیشنهادات از سوی سایر باشگاه ها به این معنی است که تلاش آنها برای خاتمه دادن به دوران کریستیانو رونالدو در تورین با مشکلات زیادی روبرو شده است.