مشکلات تمرینی دختر المپیکی، از نرسیدن قایق جدید تا تمرین در پیست غیراستاندارد
مشکلات تمرینی دختر المپیکی، از نرسیدن قایق جدید تا تمرین در پیست غیراستاندارد

دختر قایقران المپیکی ایران گفت: ایده‌آل‌هایی برای تمرین جهت حضور در المپیک داشتیم که انجام نشد و با وجود اینکه با حداقل امکانات تمرین می‌کنم، امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشم. به گزارش حاشیه ورزش، نازنین ملایی در آخرین وضعیت خود پیش از اعزام به المپیک توکیو بیان کرد:  هنوز در آمادگی کامل خود نیستم […]

دختر قایقران المپیکی ایران گفت: ایده‌آل‌هایی برای تمرین جهت حضور در المپیک داشتیم که انجام نشد و با وجود اینکه با حداقل امکانات تمرین می‌کنم، امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشم.

به گزارش حاشیه ورزش، نازنین ملایی در آخرین وضعیت خود پیش از اعزام به المپیک توکیو بیان کرد:  هنوز در آمادگی کامل خود نیستم چون می‌خواهم اوج آمادگی‌ام در روز مسابقه باشد. البته ایده‌آل‌هایی را برای برگزاری اردو مانند تمرین در پیست دو کیلومتر داشتیم که انجام نشد. من در پیست یک کیلومتر تمرین کردم و بازخورد من نسبت به حریفانم که در پیست دو کیلومتر و استاندارد تمرین کرده‌اند، پایین می‌آید. با این حال تمام تلاش من این است که بهترین عملکرد خودم را داشته باشم حتی با وجود اینکه با حداقل امکانات تمرین می‌کنم.

ملایی در پاسخ به این پرسش که در المپیک توکیو چه هدف گذاری کرده است، تاکید کرد: هدف گذاری برای فینال C  بود و می‌خواستم در پیست دو کیلومتر تمرین کنم و شرایط مسابقه را برای خودم ایجاد کنم اما نشد. امیدوارم باز بتوانم با همین  شرایط، بهترین نتیجه را بگیرم چون نگاهم تنها این المپیک نیست و  به فکر المپیک ۲۰۲۴ و ۲۰۲۸ نیز هستم.

دختر ملی پوش ایران در مورد اینکه قایق‌های خریداری شده پیش از المپیک به دستشان نرسید، گفت: المپیک یک سال به تعویق افتاد و خوش بین بودیم که با توجه به این اتفاق، قایق‌ها به دستمان برسد و قبل از کسب سهمیه المپیک بتوانیم با آن قایق‌ها تمرین داشته باشیم اما این اتفاق رخ نداد. امیدوار بودیم که در دو ماه باقی مانده تا المپیک قایق ها به دست ما برسد که باز هم این اتفاق رخ نداد. نکته این است همین قایقی که در گمرک ایران مانده است، ما برای المپیک سفارش داده بودیم و اگر می‌توانستم با این قایق تمرین کنم، جلوتر می‌افتادم.