مشکل عجیب ملی پوشان ایرانی قبل از بازی با تاجیکستان
مشکل عجیب ملی پوشان ایرانی قبل از بازی با تاجیکستان
قبل از بازی شب گذشته تیم فوتبال امید کشورمان مقابل تاجیکستان اتفاق عجیبی رخ داد.

به گزارش حاشیه ورزش  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال زیر 23 سال ایران شب گذشته با برتری سه بر دو مقابل تاجیکستان به عنوان صدرنشین گروه دوم رقابت‌های زیر 23 سال قهرمانی آسیا راهی مرحله نهایی این مسابقات شد.

پیش از این مسابقه دو بازیکن یعنی علیرضا رضایی دروازه بان اول تیم ملی زیر 23 سال و محمد مهدی محبی دیگر بازیکن این تیم به دلیل تب و لرز شدید، به بیمارستان ابن سینای دوشنبه منتقل شدند. دکتر ارسلان بهمنی پور پزشک تیم و یوسف جعفری مدیراجرایی تیم ملی زیر23 سال، همراه این دو بازیکن به بیمارستان رفتند و پس از سرم تراپی به هتل بازگشتند.

محمد محمدی سرپرست تیم ملی زیر 23 سال، چیا فوادی مدیررسانه ای تیم به همراه محمد علی دهقانی تدارکات تیم هم دچار سرماخوردگی شدید شدند اما تشخیص کادر پزشکی این بود که این دو اتاق هایشان بمانند تا با استراحت و رژیم دارویی مراحل درمان را طی کنند.
پیش از این جان لامرز مربی تیم ملی زیر 23 سال و مهران شدیدی پور دستیار ایرانی مهدی مهدوی کیا هم دچار سرماخوردگی شده بودند که با توجه به تجویز دارویی، توانستند به بازی دیروز مقابل تاجیکستان برسند.

از جمع 23 بازیکن تیم ملی زیر 23 سال، 14 بازیکن سرما خورده بودند و یک بازیکن(فرزان دانا) به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، نتوانست به بازی مقابل تاجیکستان برسد. در روزهای گذشته حدود 8 تن از اعضای کادر تیم هم دچار سرماخوردگی شده بودند تا از جمع 40 نفر، 23 نفر سرماخوردگی را در دوشنبه تاجیکستان تجربه کنند. در این میان در روزهای گذشته، کادر پزشکی تیم ملی زیر 23 سال، با همه توان درمان سرماخورده ها را در دستور کار قرار داده بود و فشار زیادی را متحمل شد.

همچنین کاروان تیم ملی زیر 23 سال پس از صعود از گروهشان در دوشنبه تاجیکستان با پروازی اختصاصی ساعت 15:30 به وقت تهران، دوشنبه را به مقصد مشهد ترک می کند. حوالی ساعت 17 پرواز تیم ملی در مشهد فرود می آید و بعد حوالی ساعت 18 کاروان ایران، مشهد را به مقصد تهران ترک می کند تا حوالی ساعت 19:30 به فرودگاه مهرآباد تهران برسد.

پس از ورود کاروان تیم ملی به تهران، تیم با اتوبوس به مرکز ملی فوتبال می رود و بازیکنان در هتل شام صرف می کنند و پس از آن طبق برنامه بازگشت به شهرهایشان یا در هتل آکادمی می مانند و صبح سه شنبه به شهرهایشان پرواز می کنند و یا همان شب در فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد شهرهایشان ترک خواهند کرد.

مهدی مهدوی کیا و دستیارانش هم امشب تهران را به مقصد آلمان ترک می کنند تا چند مدتی به استراحت بپردازند.