مصاحبه جنجالی سروش علیه کی‌روش؟به چه علت؟
مصاحبه جنجالی سروش علیه کی‌روش؟به چه علت؟
سروش رفیعی امشب در مورد مصاحبه غیرمنتظره خود در پاییز سال 97 صحبت کرد.

به گزارش “حاشیه ورزش “، پیش از اعزام تیم ملی ایران به جام ملت های آسیا 2019 بود که سروش رفیعی، هافبک وقت پرسپولیس در مصاحبه ای عجیب مدعی شد نتایج این تیم ملی در جام ملت ها برایش اهمیتی ندارد. در آن مقطع دو گانه شدیدی بین هواداران پرسپولیس و کارلوس کی روش شکل گرفته و درگیری های سرمربی تیم ملی با برانکو شکاف بزرگی در فوتبال ایران ایجاد کرده بود. هواداران تیم های دیگر نیز به نوعی با یکدیگر متحد شده و طرفداران پرسپولیس را به عدم حمایت از تیم ملی متهم می کردند.

 

اما این مصاحبه سروش رفیعی در حالی انجام شد که چهار سال قبل کارلوس کی روش تلاش زیادی برای فراهم کردن شرایط اعزام این بازیکن به جام ملت های آسیا 22015 در استرالیا انجام داده بود و به نظر می رسید رابطه بسیار خوبی بین کی روش و سروش برقرار است.

 

به همین دلیل مصاحبه سروش رفیعی در آن مقطع تعجب بسیاری را برانیخت و حالا امشب این ستاره خوش اخلاق در مصاحبه ای زنده با سردبیر ورزش سه پرده از راز اتفاقات آن مقطع برداشت. این بازیکن مدعی شد در فصل نقل و انتقالات سال 95 و هنگامیکه قصد جدایی از تراکتور را داشته، از کارلوس کی روش بابت انتخاب تیم بعدی خود مشورت خواسته است.

سرمربی وقت تیم ملی به سروش رفیعی پیشنهاد داده راهی استقلال شده و شاگرد علیرضا منصوریان شود. اما هافبک خلاق تیم ملی علاقمند به انتقال به پرسپولیس بوده و به همین دلیل در نهایت انتقال به این باشگاه را انتخاب کرده است. البته سروش رفیعی مدعی شد بعدها از کی روش شنیده که مشکلی بابت این انتخاب وجود ندارد.

 

سروش رفیعی در ادامه اذعان داشت با توجه به اینکه در آن فصول بازیکنان زیادی از پرسپولیس یه اردوی تیم ملی دعوت می شدند، او تصور نمی کرده انتقال به این تیم باعث شود دیگر شانس بازی کردن برای تیم ملی را نداشته باشد. اما در نهایت این اتفاق رخ داده و سروش رفیعی به زعم خودش علیرغم نمایش های خوب در لباس پرسپولیس به نوعی در لیست سیاه کی روش قرار گرفته است.

 

البته نباید فراموش کرد حتی در اوج دعوای برانکو و کی روش نیز بازیکنان زیادی از پرسپولیس لباس تیم ملی را به تن می کردند. همچنین سروش رفیعی در چند مقطع به شدت از سرمربی سابق و پرتغالی فوتبال ایران نیز تعریف کرده و البته اعتراف کرد بهتر بود آن مصاحبه را انجام نمی داد.