پ
  • شناسه : 7195
  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

معرفی سرمربی جدید تیم ملی شمشیر بازی

معرفی سرمربی جدید تیم ملی شمشیر بازی
معرفی سرمربی جدید تیم ملی شمشیر بازی
فدراسیون شمشیربازی بعد از گذشت سه سال از آخرین انتصابی که در راس تیم ملی اسلحه اپه مردان داشت قصد دارد به زودی گزینه جدید خود برای هدایت این تیم را معرفی کند

به گزارش حاشیه ورزش، علی یعقوبیان تا سه ماه پیش هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه را بر عهده داشت. آخرین رویدادی که این تیم با هدایت این مربی در آن شرکت داشت، مسابقات «زون» آسیا و انتخابی المپیک بود که بدون کسب سهمیه برای ایران به پایان رسید.

مسابقات زون آسیا آخرین رویدادی انتخابی برای المپیک توکیو بود که اردیبهشت ماه در ازبکستان برگزار شد. در فاصله یک هفته پس از اتمام این رقابت ها، یعقوبیان در اعتراض به برخی نابرابری ها از هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه کناره گیری کرد.

بعد از سه ماه از استعفای یعقوبیان، فدراسیون شمشیربازی قصد دارد طی هفته آینده سرمربی جدید تیم ملی اسلحه اپه را معرفی کند تا بعد از وقفه چند ماهه، اردوهای آمادگی این تیم هم از سر گرفته شود.

بازی های آسیایی و برگزاری آن این رویداد در فاصله یک سال آینده مهمترین دلیل فدراسیون برای تعیین تکلیف کادر فنی تیم ملی اسلحه اپه و از سرگیری اردوهای این تیم است.

علی یعقوبیان در حالی از ادامه همکاری با فدراسیون شمشیربازی به عنوان سرمربی تیم ملی اسلحه اپه امتناع کرد که از سال ۲۰۱۸ هدایت این تیم را بر عهده داشت.

برچسب ها

برگزاری کمپ بین‌المللی شمشیربازی اسلحه سابر در تهران ۰۴ تیر ۱۴۰۲

برگزاری کمپ بین‌المللی شمشیربازی اسلحه سابر در تهران

به گزارش حاشیه ورزش: فدراسیون شمشیربازی در تلاش است که یکی از مراحل کمپ بین‌المللی اسلحه سابر را در تهران برگزار کند.

تیم سابر زنان نیاز به حمایت بزرگتر دارد ۰۸ شهر ۱۴۰۰
سازنچیان:

تیم سابر زنان نیاز به حمایت بزرگتر دارد

دختر شمشیرباز ایران گفت: تیم سابر نیاز به تحول و حمایت بزرگتر دارد و فخری و قربانی با سرپرستی و نظارت فنی بر تمرینات ما می توانند به این تیم کمک کنند. نجمه سازنچیان در گفتگو با حاشیه ورزش درباره ی آغاز برنامه های تیم ملی سابر بانوان بیان کرد: هنوز برنامه اعلام نشده است […]

کار شمشیربازی المپیکی ایران بالاخره به جراحی کشید ۲۴ مرد ۱۴۰۰

کار شمشیربازی المپیکی ایران بالاخره به جراحی کشید

مجتبی عابدینی ملی‌پوش شمشیربازی کشورمان که با وجود مصدومیت در بازی‌های المپیک توکیو شرکت کرد طی هفته‌های آینده تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.