ملی پوشان ایران همراه با آلکنو در مسیر موفقیت/ تمرینات جدی قبل از شروع لیگ ملتها +عکس
ملی پوشان ایران همراه با آلکنو در مسیر موفقیت/ تمرینات جدی قبل از شروع لیگ ملتها +عکس

ملی پوشان ایران بدون بازی تدارکاتی وارد رقابت های لیگ ملت های ۲۰۲۱ خواهند شد. به گزارش حاشیه ورزش، لیگ ملت های ۲۰۲۱ در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان […]

ملی پوشان ایران بدون بازی تدارکاتی وارد رقابت های لیگ ملت های ۲۰۲۱ خواهند شد.

به گزارش حاشیه ورزش، لیگ ملت های ۲۰۲۱ در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خردادماه آغاز شود و تا دوم تیرماه به مدت ۲۷ روز ادامه داشته باشد.

ملی پوشان ایران که بدون بازی تدارکاتی قرار است در این رقابت ها حضور پیدا کنند، در سالن خلوت آزادی مشغول تمرین هستند.

ولادیمیر آلکنو سرمربی روسی والیبال ایران ملی پوشان را کاملا زیر نظر گرفته و قرار است بهترین های ایران در لیگ ملت ها برای کشورمان بازی کنند. البته به گفته خود آلکنو نتیجه برای ملی پوشان ایران مهم نیست چرا که سرمربی روسی درنظر دارد ترکیب اصلی خود را برای رقابت ها المپیک انتخاب کند و به همین دلیل این رقابت ها برای تیم ملی جنبه تدارکاتی خواهد داشت.

البته با اینکه گفته می شود نتیجه لیگ ملت ها برای ملی پوشان ایران مهم نیست به نظر می رسد آلکنو هم نمی خواهد دست خالی از این رقابت ها باز گردد. بیشتر تیم های ملی شرکت کننده در لیگ ملت ها اولویت اول خود را آمادگی و هماهنگی بیشتر بازیکنان عنوان کرده و گوشه چشمی به کسب عنوان در این رقابت ها دارند.

اکنون ملی پوشان ایران در سالن خلوت آزادی مشغول تمرین هستند و آلکنو با جدیت هرچه تمام تر کار را جلو می برد. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان نام بزرگی مانند آلکنو قطعا می تواند تیم ملی ایران را همانند گذشته در مسیر موفقیت قرار دهد.

عکس هایی از تمرین ملی پوشان در زیر قابل مشاهده است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به گزارش حاشیه ورزش، رقابت ملی پوشان ایران در لیگ ملت های ۲۰۲۱ و در هفته های اول آسان نخواهد بود. تیم ملی والیبال مردان ایران به ترتیب به مصاف ژاپن، روسیه، هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان، آمریکا، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

ایران تاکنون دو دوره در لیگ ملت ها شرکت کرده است. ایران در سال ۲۰۱۸ به مقام دهم و در سال ۲۰۱۹ به مقام پنجم رسید. حتی فدراسیون جهانی والیبال در گذشته در خصوص ایران نوشت که ملی پوشان امید سکو دارند و تنها به حضور در جمع چهار تیم برتر پایانی فکر می کنند.

میلاد عبادی‌پور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت‌پور، مسعود غلامی، امیر غفور، صابر کاظمی، محمدجواد معنوی‌نژاد، علی‌اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت در لیگ ملت‌ها حضور خواهند یافت.