ممکن بود حتی بازنده باشیم!
ممکن بود حتی بازنده باشیم!
سرمربی فجرسپاسی اقرار می‌کند که تیمش ایرادهای تاکتیکی داشته و می‌توانسته حتی بازنده دیدار در شهربابک باشد

حاشیه ورزش :تیم فوتبال فجرشهید سپاسی در چهاردهمین دیدار این فصل خود در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران، به شهربابک رفت و در پایان برابر مس این شهر با تساوی بدون گل متوقف شد.

این در حالی بود که نماینده استان کرمان در دقایق تلف شده این مسابقه، یک ضربه پنالتی را از دست داد.

سرمربی فجر با اشاره به سخت بودن این مسابقه مطابق با پیش‌بینی‌های کادر فنی این تیم، گفت: می‌دانستیم آن‌ها دوست دارند فوتبال روی زمین انجام دهند اما بعد از چند پاس کوتاه، توپ‌ها را برای مهاجمان بلند قامتشان ارسال می‌کنند. بنابراین مدافعان ما هوشیار بودند که در برابر این حربه باهوش عمل کرده و اجازه کار را به این تیم ندهند.

مهدی رجب‌زاده در ادامه به انتقاد از وضعیت چمن مصنوعی شهربابک پرداخت و گفت: این چمن مصنوعی حالتی دارد که توپ گاهی در آن گیر می‌کند و گاهی هم می‌پرد. شاید به ظاهر صاف به‌نظر برسد، اما برای تیم‌هایی که دوست دارند روی زمین فوتبال بازی کنند، کار را سخت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تیمش در این مسابقه دچار ایرادهایی تاکتیکی بوده که در خصوص آنها صحبت نمی‌کند، افزود: ما باید در ارسال‌ پاس‌های آخر در محوطه جریمه، بهتر عمل می‌کردیم تا از تله آفساید حریف فرار کنیم. چندین بار از کناره‌ها نفوذ کردیم اما در خلق موقعیت چندان موفق نبودیم. حتی در لحظات آخر که پنالتی علیه ما اتفاق افتاد، ممکن بود بازنده شویم اما دروازه‌بان خوب ما عکس‌العمل مناسبی نشان داد و توانستیم یک امتیاز بگیریم.

کاپیتان پیشین تیم‌های فجرسپاسی و ذوب آهن اصفهان، در خصوص وضعیت داوری نیز گفت: پنالتی که اعلام شد به اعتقاد من درست بود و برخورد صورت گرفت. در سایر صحنه‌ها اتفاق خاصی رخ نداد اما داور می‌توانست به یکی از بازیکنان حریف که خطاهای زیادی انجام می‌داد، کارت نشان بدهد. در مجموع داوری خوبی را شاهد بودیم که در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی با توقف در شهربابک ۲۶ امتیازی شد و با یک پله نزول، در رتبه سوم قرار گرفت. این تیم در هفته پانزدهم رقابت‌ها روز چهارشنبه، ۱۵ آذرماه در ورزشگاه حافظیه میزبان صدرنشین رقابت‌ها، چادرملو اردکان خواهد رفت.

 

 

 

  • منبع خبر : ایسنا