منجزی، یوسفی و میرزازاده حریفان خود را شناختند
منجزی، یوسفی و میرزازاده حریفان خود را شناختند
مراسم قرعه کشی و وزن کشی پنج وزن نخست رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش حاشیه ورزش ، مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی امروز (شنبه) در شهر ورشو لهستان برگزار می‌شود. بر این اساس سه نماینده کشورمان در وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشورمان وزن کشی خود را انجام دادند و از ساعت ۱۳:۳۰ امروز به مصاف حریفان خود می‌روند.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۴ کشتی گیر حضور دارند، در بالای جدول علی اکبر یوسفی در دور نخست به مصاف روماس فریدریکاس از لیتوانی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عبدالطیف محمد از مصر و هیکی نابی قهرمان جهان از استونی می‌رود.

در پایین جدول امیر قاسمی منجزی در دور نخست به مصاف مامینجان عبداله یف قهرمان بازی‌های آسیایی از ازبکستان می‌رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان دومینیک کراوزیک از لهستان ولنارد برل از رومانی می‌رود.

امین میرزازاده نیز در دور اول با یاسمانی آکوستا فرناندز دارنده مدال برنز جهان از شیلی مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان آلین الکسیوس چیوراریو از رومانی و مانتاس کنیستاتاس از لیتوانی می‌رود.

میرزازاده و قاسمی در صورت پیروزی بر حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رو در روی هم قرار می‌گیرند.