منصوریان: خطیبی به من بی‌احترامی نکرد/ ناظر بازی با تراکتور به من فحاشی کرد!
منصوریان: خطیبی به من بی‌احترامی نکرد/ ناظر بازی با تراکتور به من فحاشی کرد!

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه خطیبی به من بی‌احترامی نکرد، درخواست کرد که کمیته انضباطی در صورت امکان کارت قرمز خطیبی را ببخشد. به گزارش حاشیه ورزش، علی‌رضا منصوریان، سرمربی آلومینیوم اراک درباره دیدار با تراکتور که با پیروزی تیمش همراه شد، اظهار کرد: موضوعی هست که من را اذیت می‌کند. در بین دو […]

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه خطیبی به من بی‌احترامی نکرد، درخواست کرد که کمیته انضباطی در صورت امکان کارت قرمز خطیبی را ببخشد.

به گزارش حاشیه ورزش، علی‌رضا منصوریان، سرمربی آلومینیوم اراک درباره دیدار با تراکتور که با پیروزی تیمش همراه شد، اظهار کرد: موضوعی هست که من را اذیت می‌کند. در بین دو نیمه متوجه نبودم که رسول خطیبی به رختکن نرفته است و گوشه نیمکت نشسته است. ما روز قبل از بازی با رسول خطیبی قهوه خورده بودیم. بین دو نیمه من به داور گفتم که می‌توانست صحنه‌ای را پنالتی بگیرد که رسول از کوره در رفت. من هم به خاطر این که رسول هفت سال از من کوچک‌تر بود از کوره در رفتم و به هم پرخاش کردیم. البته رسول هیچگونه بی‌احترامی‌ به من نکرد. از کمیته انضباطی خواهش می‌کنم که اگر ممکن است کارت قرمز من را نگه دارد و کارت قرمز رسول خطیبی را به کارت زرد تبدیل کند.

او افزود: بازی ما با تراکتور به خاطر جابجایی من و رسول حائز اهمیت بود. گله ما از آقای جلال مرادی است. او سه لفظ در حین بازی به کار برد. من لفظ شماره یک را در برنامه می‌گویم و لفظ شماره سه هم به کمیته انضباطی می‌گویم و توقع برخورد قاطع دارم. ایشان اول بازی به عنوان ناظر مسابقه باید به ازای هر اشتباه، تیک بزند و تیم‌ها براساس آن جریمه می‌شوند. دروازه‌بان ما نزدیک یک دقیقه و 20 ثانیه دیرتر از زمین بازی خارج شد. من دیدم دروازه‌بانم به حالت عصبانی و گریان به رختکن آمد. از طرفی دیدم که مربی دروازه‌بانم می‌خواهد مشت به دیوار بکوبد. ماجرا از این قرار بود که آقای جلال مرادی گفته که کارت بازی پورحمیدی (دروازه‌بان) را بدهید و من نمی‌گذارم او بازی کند. همچنین وقتی خواست رسول خطیبی را به بیرون ببرد به رسول گفت که نسخه منصوریان را پیچیده‌ام. چنین صحبتی یعنی چه؟

سرمربی آلومینیوم اراک ادامه داد: در پایان بازی هم به من گفتند که بروم روی جلال مرادی را ببوسم اما او با الفاظ رکیکی به من بی‌احترامی کرد. من شکایتم را به کمیته انضباطی اعلام می‌کنم و اگر به نتیجه نرسد به مراجع قضایی می‌برم و تنها در صورتی کوتاه می‌آیم که او بیاید و بگوید آن لحظه عصبانی بوده و از کوره در رفته است. من هم به بزرگی خودم می‌بخشم. نمی‌دانم چرا هر وقت می‌خواهیم با داور چهارم هم صحبت کنیم، آقا جلال را می‌بینیم.

منصوریان در ادامه گفت‌وگویش با برنامه فوتبال برتر درباره وضعیت چمن ورزشگاه تیمش توضیح داد: چمن ما پاره شده است! و در حالی که ورزشگاه هر استانی که تیم لیگ‌برتری دارد به آن تیم لیگ برتری داده می‌شود، اما ورزشگاه ما در مزایده به هیات دو و میدانی استان واگذار شده است. آیا تربیت بدنی استان خبر نداشته که تیم آلومینیوم وجود داشته است؟ آسیب این ماجرا به تیم ما می‌رسد.